aero

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About aero

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi A1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jak prawidłowo ustawić wybór LTE w menu serwisowym bo w ustawieniach nic nie daje nie trzyma się LTE? Ale na 3G i 2G też chcę by się przełączało. Nie wiem też jak wejść w ustawienia przedniej kamery ktoś wie jak to zrobić?
 2. aero

  Do usunięcia

  Do usunięcia
 3. Czy odblokowany root może wpływać na większe zużycie baterii? Bo za szybko lecą % a nic nie ma niepokojącego w użycie baterii. Chyba że to przez zwiększoną czułość mikrofonu gdy się rozmawia.
 4. Jakby się chciało telefon sprzedać to wystarczy się wylogować z konta Xiaomi czy coś jeszcze trzeba zrobić?
 5. @latet Nie jesteś kolego sam z tym problem aż myślę nad sprzedażą. Ja to wymuszam ręcznie pasmo aplikacją Network Signal Guru.
 6. @jarod33 Będąc w dyktafonie przytrzymaj lewy dolny przycisk trzy kreski i zmień jakość nagrywania na wysoka.
 7. Witam. Jeśli udało się naprawić czułość mikrofonu To pomyślałem że i da się wzmocnić czułość anten do sieci mobilnych WiFi i Bluetooth parametrami w plikach systemowych czy jest to możliwe do wykonania?
 8. Jak wyłączyć lub usunąć w kontaktach, kontakty z gmail e-maile?
 9. Potwierdzam działa, teraz gdy rozmawiam, każdy mnie słyszy dobrze, dziękuję za rozwiązanie problemu @Matiass
 10. Dziękuję @FromWP za poradnik odblokowania roota udało mi się na Global Stable wydając ręcznie komendy w wierszu poleceń.
 11. Czy miał już ktoś problemy z sterownikami na Windows 10 przy instalacji TWRP? Potrzebuję działającego sterownika ten co system instaluje nie wykrywa telefonu.
 12. @areq1987 Problem zgłaszany ale nic z tym nie robią http://en.miui.com/thread-320293-1-1.html
 13. @Andrew2 To wyłącz przesuwając suwaki w ustawieniach aktualizacji.
 14. Szukam sterowników do systemu Windows 10 które poprawnie wykryje mi wiersz polecenia z TWRP. Obecnie automatyczne wyszukiwanie instaluje mi Kedacom USB Device Android Bootloader Interface. Niestety wiersz polecenia z TWRP nie wykrywa telefonu proszę o inne sterowniki jeśli macie dziękuję.
 15. Mam sterowniki Kedacom USB Device Android Bootloader Interface na Windows 10 i nie wiem co mam robić dalej chcę mieć dostęp do roota proszę o pomoc.