Jump to content

yoyoazs1

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3s

yoyoazs1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Czy ktoś z Was ma tak, że jak podłączy telefon do auta i chce zadzwonić to włącza się buczenie i ta druga strona nic nie słyszy (ja słyszę wszystko dobrze pomimo buczenia)...tak samo z buczeniem jest kiedy włączam np. youtube...? To samo miałemrównież w Redmi Note 3 Pro
 2. Witam, Mam od dzisiaj Xiaomi Redmi 3s z X-kom. Android 6, MIUI Global stablina 7.5.9.0 (MALMIDE) - zaaktualizowałem z paczki z wersji 7.5.3 Global Gdy zainstalowałem Antutu Benchmark... aplikacja żąda uprawnień dostępu... ok. Wszedłem zatem do zarządzaniem uprawnieniami i niestety mam tylko dostępne: Modyfikacja ustawień systemowych oraz łączenie wi-fi.... W innych aplikacjach jest właściwie podobnie.... tylko, że jak inne aplikacje po instalacji i otwarciu ich pytają o dostęp to jest ok, a Antutu nie pyta w ogóle o to na początku... tylko mnie przekierowuje do ustawień aplikacji, gdzie jak widać na zdjęciach - za dużo nie ma.... Co z tym zrobić?
 3. Może macie podobny problem albo wiecie jak to rozwiązać, a mianowicie: W moim telefonie Xiaomi Redmi 3s (Android 6.0.1, MIUI Global 7.3) mam problem z niską jakością/głośnością po stronie odbiorcy, czyli jeżeli do kogoś dzwonię to ta osoba mnie bardzo słabo słyszy. Próbowałem instalować apk MTK Engineer Mode (MTK setting nie działa - Mediateck chipset is mandatory and stock ROM must be installed), wpisywać kody: *#*#13411#*#* , *#*#3646633#*#* ale nic się nawet nie wyświetla (jest tylko prosty test elementów, bez możliwości zmiany) Czy da się zmienić jakoś tryb głośności?
×
×
 • Create New...