Jump to content

adi1

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adi1

 1. A ja mam patent, przynajmniej działa u mnie. Jak włączę MiBoxa to włącza mi się telewizor ale nie mogę nim sterować pilotem od tv. Wtedy na pilocie do tv przełączam na inne łącze hdmi i z powrotem na hdmi gdzie podłączony jest mibox i wszystko hula.
 2. Witam. Czy w nowej wersji wskoczyło wreszcie Amazon Prime na ekran startowy?
 3. Mam pytanie o przesyłanie dźwięku DD oraz DTS przez wyjście optyczne spdif w Netflix, Kodi czy faktycznie jest z tym problem w Nokia? Na zagranicznych forach nie ma za dużo materiału na ten temat ale wyczytałem, że z dźwiękiem przestrzennym przez spdif jest problem (brak dźwięku lub przerwanie). Obecnie mam Mibox S i tam dżwięk przez wyjście optyczne jest w porządku. Czy jesteś w stanie sprawdzić u siebie.
 4. To ja szczęśliwy bo mam MiBoxS i nie mam ghostingu.
 5. O co chodzi z tym plikiem? Odtworzyłem i tekst "If you still can...." jest widoczny. Czy coś jeszcze jest na obrazie?
 6. Po aktualizacji miałem ten sam problem, sformatowałem pena na system exFAT i wszystko gra.
 7. Witam. Czy wyświetla się wam lista na głównym ekranie od Amazon Prime w MiBoxS?
 8. Ten twój plik też u mnie tnie. Zgrałem ten sam plik z yotube i jest wszystko ok. "https://www.youtube.com/watch?v=CyxgyPoZeKI" Daj linka do pliku źródłowego na YouTube jeżeli to nie to, wtedy zobaczę. Ale z tego co widzę to MiBox nie najlepiej sobie radzi z plikami AV1, chociaż w swojej kolekcji ich nie mam.
 9. U mnie wszystko hula ok. Używam z kodi 18.9 teraz przeskoczyłem na 19 matrix, podłączony z filmoteką na usb oraz katalogami z pc. Co do archeos to mam tak samo, po zainstalowaniu wyrzuca go do ekranu głównego.
 10. Jeżeli korzystasz z SMB to oczywiście najpierw udostępniasz katalog na PC/Laptop potem wchodzisz Kodi/Manager plików/dodaj źródło/przeglądaj/dodaj lokalizację sieciową, tam wybierasz protokół np. SMB i w nazwie serwera wpisujesz ścieżkę dostępu. Tak powinno to wyglądać. smb://nazwa urządzenia/ścieżka dostępu/ smb://Bronek_PC/nowy folder/
 11. Nowa Beta dla MiBox s ---- Android 9 beta0 3091 Android 9 beta0 3091
 12. Xiaomi Mi Box S/4K Android 9 Pie Beta update with OTA4 Beta 0 3015 build. Rozwiązuje problem z automatycznym odświeżaniem HDMI. Zapewnia również obsługę BT Gamepad. Dodano także nowy wygaszacz ekranu. OTA4 Beta 0 3015 build
 13. Lecz brak Prime na ekranie głównym.
 14. W końcu oficjalnie prime video w sklepie google dla MiboxS.
 15. U mnie ten problem nie występuje, obraz jest bardzo dobry co prawda nie posiadam tv 4K tylko ostatni wypust plazmy Panasonica 2K. Nie jest to samo co materiał bluray na Oppo, ale nie narzekam.
 16. Ja mam podłączone bezpośrednio przez spdif out w miboxie do wzmaka i jest jak najbardziej OK.
 17. nołbady możesz sprawdzić czy w Mi Stick "prime video" jest widoczne w google play.
 18. Zainstaluj MiXplorer i włącz w nim serwer ftp. W windows dodaj lokalizacją sieciową i wpisz adres ftp i gotowe. Działa na 100% sam tak używam.
 19. Matheusz czy aplikacja Vectra u ciebie działa? Jaką masz wersję aplikacji.
 20. Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych i wyczyścić cache. Wyłączyć urządzenie z prądu na 15s i podczas włączania do prądu trzymać przycisk wstecz i środkowy. Wejdziemy wtedy w tryb serwisowy i tam czyścimy cache.
 21. W najnowszym sofcie zepsuli odświeżanie w KODI brak 24Hz, 50Hz, 60Hz. Czy też tak macie?
 22. Nowy update dla Mi box S Download Pie 9.0 (OTA3 Beata1)
×
×
 • Create New...