Jump to content

adi1

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adi1

 1. To ja szczęśliwy bo mam MiBoxS i nie mam ghostingu.
 2. O co chodzi z tym plikiem? Odtworzyłem i tekst "If you still can...." jest widoczny. Czy coś jeszcze jest na obrazie?
 3. Po aktualizacji miałem ten sam problem, sformatowałem pena na system exFAT i wszystko gra.
 4. Witam. Czy wyświetla się wam lista na głównym ekranie od Amazon Prime w MiBoxS?
 5. Wyłącz CEC i usypianie.
 6. Ten twój plik też u mnie tnie. Zgrałem ten sam plik z yotube i jest wszystko ok. "https://www.youtube.com/watch?v=CyxgyPoZeKI" Daj linka do pliku źródłowego na YouTube jeżeli to nie to, wtedy zobaczę. Ale z tego co widzę to MiBox nie najlepiej sobie radzi z plikami AV1, chociaż w swojej kolekcji ich nie mam.
 7. U mnie wszystko hula ok. Używam z kodi 18.9 teraz przeskoczyłem na 19 matrix, podłączony z filmoteką na usb oraz katalogami z pc. Co do archeos to mam tak samo, po zainstalowaniu wyrzuca go do ekranu głównego.
 8. Jeżeli korzystasz z SMB to oczywiście najpierw udostępniasz katalog na PC/Laptop potem wchodzisz Kodi/Manager plików/dodaj źródło/przeglądaj/dodaj lokalizację sieciową, tam wybierasz protokół np. SMB i w nazwie serwera wpisujesz ścieżkę dostępu. Tak powinno to wyglądać. smb://nazwa urządzenia/ścieżka dostępu/ smb://Bronek_PC/nowy folder/
 9. Nowa Beta dla MiBox s ---- Android 9 beta0 3091 Android 9 beta0 3091
 10. Xiaomi Mi Box S/4K Android 9 Pie Beta update with OTA4 Beta 0 3015 build. Rozwiązuje problem z automatycznym odświeżaniem HDMI. Zapewnia również obsługę BT Gamepad. Dodano także nowy wygaszacz ekranu. OTA4 Beta 0 3015 build
 11. Lecz brak Prime na ekranie głównym.
 12. W końcu oficjalnie prime video w sklepie google dla MiboxS.
 13. adi1

  Mi Box S - ghosting

  U mnie ten problem nie występuje, obraz jest bardzo dobry co prawda nie posiadam tv 4K tylko ostatni wypust plazmy Panasonica 2K. Nie jest to samo co materiał bluray na Oppo, ale nie narzekam.
 14. adi1

  Konwersja Coaxial

  Ja mam podłączone bezpośrednio przez spdif out w miboxie do wzmaka i jest jak najbardziej OK.
 15. ok tak myślałem, bo w miboxie nie jest.
 16. nołbady możesz sprawdzić czy w Mi Stick "prime video" jest widoczne w google play.
 17. Zainstaluj MiXplorer i włącz w nim serwer ftp. W windows dodaj lokalizacją sieciową i wpisz adres ftp i gotowe. Działa na 100% sam tak używam.
 18. Matheusz czy aplikacja Vectra u ciebie działa? Jaką masz wersję aplikacji.
 19. Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych i wyczyścić cache. Wyłączyć urządzenie z prądu na 15s i podczas włączania do prądu trzymać przycisk wstecz i środkowy. Wejdziemy wtedy w tryb serwisowy i tam czyścimy cache.
 20. W najnowszym sofcie zepsuli odświeżanie w KODI brak 24Hz, 50Hz, 60Hz. Czy też tak macie?
 21. Jaka to jest kompilacja systemu?
 22. Nowy update dla Mi box S Download Pie 9.0 (OTA3 Beata1)
 23. Nie. Zapis pliku ma wyglądać tak - update.zip Inna metoda. 1. Odłącz Mi Box S od gniazdka odczekaj 10s. 2. Umieść pilota jak najbliżej urządzenia, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk „środkowy” i przycisk „wstecz”, podłącz Mi Box S do gniazdka elektrycznego i poczekaj, aż przejdzie w tryb odzyskiwania. 3. Wybierz „Zastosuj aktualizację z EXT” i wreszcie „Aktualizuj z udisk”, poczekaj, aż oprogramowanie zostanie zainstalowane. 4. Po zakończeniu wybierz „Uruchom ponownie system teraz” i poczekaj, aż urządzenie uruchomi się ponownie, jednak proces ładowania trwa trochę czasu.
 24. Nowy update dla Mi box S Download Pie 9.0 2689 (OTA3 Beata0) Aktualizacji OTA (Pie 9.0 2689 (OTA3 Beata0)) zawiera następujące poprawki błędów: Chromecast nie działa Odtwarzanie niektórych aplikacji zawiesza się Specjalny błąd dekodowania H264 BT audio nie jest synchronizowane z wideo Kompatybilność HDMI Dźwięk, gdy STB w trybie gotowości Gboard nie działa po podłączeniu zewnętrznej klawiatury
×
×
 • Create New...