adi1

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About adi1

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ok tak myślałem, bo w miboxie nie jest.
 2. nołbady możesz sprawdzić czy w Mi Stick "prime video" jest widoczne w google play.
 3. Zainstaluj MiXplorer i włącz w nim serwer ftp. W windows dodaj lokalizacją sieciową i wpisz adres ftp i gotowe. Działa na 100% sam tak używam.
 4. Matheusz czy aplikacja Vectra u ciebie działa? Jaką masz wersję aplikacji.
 5. Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych i wyczyścić cache. Wyłączyć urządzenie z prądu na 15s i podczas włączania do prądu trzymać przycisk wstecz i środkowy. Wejdziemy wtedy w tryb serwisowy i tam czyścimy cache.
 6. W najnowszym sofcie zepsuli odświeżanie w KODI brak 24Hz, 50Hz, 60Hz. Czy też tak macie?
 7. Jaka to jest kompilacja systemu?
 8. Nowy update dla Mi box S Download Pie 9.0 (OTA3 Beata1)
 9. Nie. Zapis pliku ma wyglądać tak - update.zip Inna metoda. 1. Odłącz Mi Box S od gniazdka odczekaj 10s. 2. Umieść pilota jak najbliżej urządzenia, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk „środkowy” i przycisk „wstecz”, podłącz Mi Box S do gniazdka elektrycznego i poczekaj, aż przejdzie w tryb odzyskiwania. 3. Wybierz „Zastosuj aktualizację z EXT” i wreszcie „Aktualizuj z udisk”, poczekaj, aż oprogramowanie zostanie zainstalowane. 4. Po zakończeniu wybierz „Uruchom ponownie system teraz” i poczekaj, aż urządzenie uruchomi się ponownie, jednak proces ładowania trwa trochę czasu.
 10. Nowy update dla Mi box S Download Pie 9.0 2689 (OTA3 Beata0) Aktualizacji OTA (Pie 9.0 2689 (OTA3 Beata0)) zawiera następujące poprawki błędów: Chromecast nie działa Odtwarzanie niektórych aplikacji zawiesza się Specjalny błąd dekodowania H264 BT audio nie jest synchronizowane z wideo Kompatybilność HDMI Dźwięk, gdy STB w trybie gotowości Gboard nie działa po podłączeniu zewnętrznej klawiatury
 11. Aplikacja nie jest na android tv.
 12. Mam ten sam problem, też szukam rozwiązania.
 13. adi1

  Nie działający pilot

  Apka która zastępuje pilota i myszkę. Działa sprawdzone z Mibox S. Android Box Remote over WiFi