Jump to content

adi1

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adi1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. A ja mam patent, przynajmniej działa u mnie. Jak włączę MiBoxa to włącza mi się telewizor ale nie mogę nim sterować pilotem od tv. Wtedy na pilocie do tv przełączam na inne łącze hdmi i z powrotem na hdmi gdzie podłączony jest mibox i wszystko hula.
 2. Witam. Czy w nowej wersji wskoczyło wreszcie Amazon Prime na ekran startowy?
 3. Mam pytanie o przesyłanie dźwięku DD oraz DTS przez wyjście optyczne spdif w Netflix, Kodi czy faktycznie jest z tym problem w Nokia? Na zagranicznych forach nie ma za dużo materiału na ten temat ale wyczytałem, że z dźwiękiem przestrzennym przez spdif jest problem (brak dźwięku lub przerwanie). Obecnie mam Mibox S i tam dżwięk przez wyjście optyczne jest w porządku. Czy jesteś w stanie sprawdzić u siebie.
 4. To ja szczęśliwy bo mam MiBoxS i nie mam ghostingu.
 5. O co chodzi z tym plikiem? Odtworzyłem i tekst "If you still can...." jest widoczny. Czy coś jeszcze jest na obrazie?
 6. Po aktualizacji miałem ten sam problem, sformatowałem pena na system exFAT i wszystko gra.
 7. Witam. Czy wyświetla się wam lista na głównym ekranie od Amazon Prime w MiBoxS?
 8. Ten twój plik też u mnie tnie. Zgrałem ten sam plik z yotube i jest wszystko ok. "https://www.youtube.com/watch?v=CyxgyPoZeKI" Daj linka do pliku źródłowego na YouTube jeżeli to nie to, wtedy zobaczę. Ale z tego co widzę to MiBox nie najlepiej sobie radzi z plikami AV1, chociaż w swojej kolekcji ich nie mam.
 9. U mnie wszystko hula ok. Używam z kodi 18.9 teraz przeskoczyłem na 19 matrix, podłączony z filmoteką na usb oraz katalogami z pc. Co do archeos to mam tak samo, po zainstalowaniu wyrzuca go do ekranu głównego.
 10. Jeżeli korzystasz z SMB to oczywiście najpierw udostępniasz katalog na PC/Laptop potem wchodzisz Kodi/Manager plików/dodaj źródło/przeglądaj/dodaj lokalizację sieciową, tam wybierasz protokół np. SMB i w nazwie serwera wpisujesz ścieżkę dostępu. Tak powinno to wyglądać. smb://nazwa urządzenia/ścieżka dostępu/ smb://Bronek_PC/nowy folder/
 11. Nowa Beta dla MiBox s ---- Android 9 beta0 3091 Android 9 beta0 3091
 12. Xiaomi Mi Box S/4K Android 9 Pie Beta update with OTA4 Beta 0 3015 build. Rozwiązuje problem z automatycznym odświeżaniem HDMI. Zapewnia również obsługę BT Gamepad. Dodano także nowy wygaszacz ekranu. OTA4 Beta 0 3015 build
 13. Lecz brak Prime na ekranie głównym.
 14. W końcu oficjalnie prime video w sklepie google dla MiboxS.
×
×
 • Create New...