Jump to content

Matiass

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Matiass's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Mam to samo, wygląda na to że to kwestia odblokowanego bootloadera.
 2. Te które są w folderze vendor też się tak da edytować?
 3. Jak zapiszę w innym miejscu to się zmieniają uprawnienia i potem też się nie da ich zmienić na 644.
 4. Też mam to samo i nie mogę sobie z tym problemem poradzić, mam redmi 8, oczywiście zrootowany, ale przy próbie edycji pliku systemowego xml (chciałem zwiększyć czułość mikrofonu) czy buildprop, nie zapisuje nowych wartości i po restarcie dalej są poprzednie.Nie mogę też utworzyć żadnego nowego folderu. Przypuszczam że wina leży w Magisku i jego roocie, w Redmi 3s który kiedyś miałem dało się zmienić te ustawienia bez problemu przez Root Browser.
 5. Matiass

  Xposed

  Witam , jaka wersja Xposed działa po najnowszych aktualizacjach , bo u mnie żadna z tych które próbowałem wgrać , po instalacji system stoi na logo miui, szlag mnie już trafia....
 6. No racja, w tych plikach konfiguracyjnych powtarza się nazwa "MI2S" , więc może tak namieszali, że są one z tamtego modelu, pewnie jest w nim inny mikrofon czy wzmacniacz mikrofonowy, i być może dlatego po zaimplementowaniu ich w redmi 3s pojawiają się takie problemy.
 7. Poradziłem sobie z tym problemem zmieniając wzmocnienie mikrofonu w: system/etc/ w pliku: mixer_paths_qrd_sku1.xml są tam ustawione wartości: <ctl name="DEC1 Volume" value="84" /> <ctl name="DEC2 Volume" value="84" /> zmieniłem na: <ctl name="DEC1 Volume" value="100" /> <ctl name="DEC2 Volume" value="100" /> teraz mikrofon pięknie zbiera zarówno przy połączeniach jak i nagrywaniu dźwięku operacji tej dokonałem przy użyciu aplikacji Root Browser ,oczywiście trzeba mieć dostęp do roota w telefonie Dodam tylko że jak ktoś chce zrobić wymienioną modyfikację to robi to na własne ryzyko i nie odpowiadam za ewentualne szkody
 8. U mnie to samo,ledwo mnie słychać jak z kimś gadam,tragedia...
 9. Cześć, szlag mnie już trafia, nie mogę pieprzonego bootloadera odblokować, zgodę od Miui dostałem ale na oryginalnie wgranym romie stable się nie dało, MiFlash staje na 50%, więc wgrałem 6.9.29 Beta no i jest to samo a do tego bluetooth nie działa prawidłowo, nie da się sparować z żadnym urządzeniem, ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić ?
×
×
 • Create New...