xiaomiowicz

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About xiaomiowicz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze inna ciekawa rzecz. Kupiłem słuchawki Xiaomi Piston z mikrofonem no i z nich rozmówca słyszał mnie jeszcze gorzej niż przez mikrofon wewnętrzny. Następnie te same słuchawki podłączyłem do Ulefone i rozmówca słyszał mnie głośno i wyraźnie.
 2. Przycisk Home to jest ten środkowy. Trzeba go przytrzymać 1 sekundę. Jeśli to nie działa, to wyszukiwarka google na pulpicie. U mnie ona z kolei nie występuje, bo jak przeszedłem chwilowo na tryb Lite, to mi zniknęła i nie wiem jak z powrotem przywrócić ten widżet.
 3. Już napisałem po co kupowałem Kate. Przede wszystkim, żeby było LTE 800MHz. Nie chciało mi się czekać 10 dni na łaskawe odblokowanie bootloadera (teraz wiem, że na zablokowany bootloader też można wgrywać oprogramowanie). Kenzo nie ma B20 i mieć nie będzie. I wiele rzeczy wyszło dopiero po zakupie. A skąd pewność jaką dadzą ładowarkę? Jak czytałem komentarze na ali, to ludzie kupowali fona 3/32GB a dostawiali 2/16GB, a co dopiero zasilacz... To nie tak. Gdzie nie jestem to jest 1800. Nawet na zadupiu.
 4. A co daje miui.eu? Wolałbym, żeby działało MiPCSuite...
 5. A po co jeszcze nam potrzebny unlock, jeśli można sflashować recovery?
 6. Tak, Kate. W oprogramowaniu jest nawet napisane Kate. Później aktualizowałem softa Kate z paczki zip. W gratisie dostałem folie na ekran i jest za krótka (kate jest 2.5mm dłuższa). Silikonu za dolara nie dostałem w gratisie, bo i tak by nie pasował za bardzo. Z tej angielskiej wtyczki nie jestem zadowolony. Kupiłem wersję International, żeby 1. Mieć 800MHz 2. Mieć na dzień dobry PL soft. 3. Nie bawić się w przejściówki, a tu mam wielką angielską wtyczkę i przejściówkę do niej - już wolałbym przejściówkę US-EU. Z tym Kate są same problemy. Nie dokupi się wyświetlacza. Nie można kupić pokrowca. Są problemy z oprogramowaniem - brak dev china. Chińczyk po 2 dniach zgodził się na odblokowanie bootloadera, ale i tak się nie da odblokować na dev global. Za pomocą Discovery LTE sprawdziłem z jaką siecią LTE się łączy i zawsze jest to 1800MHz (B3).
 7. Ja dostałem od Goldwaya chyba wersję angielską, bo jest wtyczka angielska i wszystko po angielsku.
 8. 1. Dłużej przytrzymaj home. Włączy się wyszukiwarka google. 2. Wirtualny przycisk menu - trzy poziome kreseczki w górnym lewym rogu 3. Ustawienia 4. Wyszukiwanie głosowe 5. Wykrywanie "OK, Google" - wyłączyć
 9. Mam 2 fony Xiaomi na teście i mają lipny zasięg 2G. Jeśli fon pracuje w dualu, to druga karta ma do dyspozycji tylko 2G, a więc lipa do kwadratu.
 10. Przycisk tłumaczący na angielski, jest po Chińsku
 11. Właśnie takie coś. Może by ktoś przetłumaczył co tam jest napisane. Oprócz recovery, fastboot, download strach tam coś nacisnąć.
 12. Tak, chciałem wgrać na czysto oryginalnego miui globala ew. dev global. Zalogowałem się na mi.com i jak się szuka urządzenia. Gdzie jest opcja szukania i czyszczenia? Edit: Już mam. https://i.mi.com/
 13. Przecież mowa o zablokowanym bootloaderze. Oryginalny Recovery po chińsku uruchamianym poprzez Vol+ i Power.
 14. Dokładnie tak. Tak, przejście z recovery na fastboot działa w tym telefonie.
 15. 2. Recovery. A w pkt 4 Recovery uruchamia fastboota.