Jump to content

koddy

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5 3/64

koddy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Można liczyć na to, że Xiaomi wypuści romy z czystym androidem również na inne telefony? Bo mimo wszystko wolałbym, dopracowany przez nich rom niż wgrywać jakiegoś customa. W głównej mierze ze względu na na aparat i konieczność zabawy z magiskiem, żeby na customie mogły działać płatności zbliżeniowe... Ktoś może coś wie na ten temat?
 2. Używasz może magiska? Bo u mnie po instalacji wersji v12.0 i modułuuniversal safetynet fix nie przechodzi safetyneta :/ A potrzebne mi to w sumie jedynie żeby zainstalować snapchata :/
 3. Ma ktoś może też problem z płatnościami przez IKO? Na początku nawet działało, tylko czasami na niektórych terminalach wywalało komunikat "użyj jednej karty". Teraz po kilku instalacjach systemu, m.in. jakieś customy, global, aktualnie najnowsze xiaomi.eu terminale wgl nie reagują na mój telefon. W ustawieniach mam zmienione na HCE i IKO jako domyślna, w apce mam ustawione, że nie muszę odblokowywać telefonu do płatności. Mimo to terminale nie reagują, nawet jak odblokuje telefon i wejdę w aplikację... Jakiś pomysł co może być przyczyną?
 4. Czy u kogoś występuje problem z samoczynnym cofnięciem się roota? Bo u mnie wszystko na początku było spoko, a po 3godzinach, gdy zainstalowałem wakeloock detector okazuje się, że nie mam roota na telefonie... Nic nie wgrywałem przez twrp w tym czasie. Telefon to mi5 na xiaomi.eu 6.11.10
 5. No właśnie ja wcześniej korzystałem z redmi note 3 pro i tam za każdym razem też wracałem do miui, z tym, że teraz ta bateria u mnie to dramat i nie wiem czy warto mi się przesiadać na jakiś inny custom. Jeśli bym chciał wrócić potem z anroida 7.0 to muszę miflashem wgrywać jakiś rom oparty na 6.0 tak? Bo ostatnio jak wracałem z 7 na 6 to przywróciłem backup i mi się IMEI wysypało i miałem nie lada problem... A teraz bym chciał tego uniknąć i wole się upewnić.
 6. Który wersja romu xiaomi.eu oparta na andku 6.0 jest najlepsza? Tzn na której nic się nie wywala i bateria trzyma w miarę dobrze? Bo aktualnie jestem na ostatniej możliwej wersji dev opartej na 6.0 ale bateria nie zachwyca... Chyba, że warto przesiąść się na np. lineageos?
 7. Wiecie może jak naprawić powiadomienia na belce, ponieważ gdy np dostanę wiadomość na FB odczytam ją, to pozostaje ona dalej na belce jak gdyby nie była odczytana. Niby nie jest to jakiś wielki problem, ale powiem szczerze, że mnie irytuje...
 8. Jeśli mieszkasz na jakiejś wsi to możesz nie mieć LTE, jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście, ta częstotliwość nie jest tak potrzebna.
 9. Tak, uruchamiałem kilka razy i nic. To będę musiał później spróbować tak zrobić. Lepiej używać miui od xiaomi.eu czy może globala? Zrobiłem wipe art/dalvik cache i cache bez instalacji i na razie działa jak należy
 10. Mam problem z rozłączaniem się po rozmowie. Wcześniej działało normalnie tzn. po oddaleniu telefonu od ucha ekran się podświetlał i mogłem się rozłączyć, teraz natomiast ekran dalej pozostaje czarny i nie da się nic zrobić. Już ustawiłem rozłączanie pod przyciskiem, no ale jednak coś jest nie tak i chciałbym to naprawić. Do tego nie zawsze łapie mi czytnik linii, czasami łapie, podświetla ekran i znów przygasa i jak nacisnę przycisk jestem już na ekranie głównym... Mam zainstalowany xiaomi.eu 6.9.9.
×
×
 • Create New...