Merlogin

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Merlogin

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam . Mam problem z moją mi5 , mianowicie jak chce odpisać komuś na SMS to zanim wysunie się klawiatura to muszę kliknąć 3-15 razy .... Wersja Miui to 8.1.4 mialem 8.1.2 i pomyślałem, że aktualizacja coś da , a tu lipa :/ Dodam iż testowałem klawiature gboard i swiftkey . Podejrzewam ,że problem leży po stronie aplikacji SMS . Jakieś sugestie jak to naprawić ? Czyszczenie danych aplikacji nie pomaga. Miał ktoś już taki problem ?
 2. Przedwczoraj kupiłem mi 5 . Z racji ,że nie ma karty pamieci zrzuciłem wszystko na komputer ,poczym chciałem zrzucić pliki na telefon a tu komputer nie czyta telefonu... Tryb MTP ustawiony . Ten temat nie pomógł . EDIT : zmiana kabla pomogła.
 3. Witam . Mam problem z moją mi5 , mianowicie jak chce odpisać komuś na SMS to zanim wysunie się klawiatura to muszę kliknąć raz 3,a raz 15 razy .... Wersja Miui to 8.1.4 mialem 8.1.2 i pomyślałem że aktualizacja coś da , a tu lipa :/ Dodam iż testowałem klawiature gboard i swiftkey . Podejrzewam ,że problem leży po stronie aplikacji SMS . Jakieś sugestie jak to naprawić ? Czyszczenie danych aplikacji nie pomaga. Miał ktoś już taki problem ?
 4. cześć , dzis postanowiłem wgrać miui eu 8.2 stable na mojego rn3pro i bootloop... Co teraz mam zrobić? Proszę o pomoc. Dodatkowo wspomnę że aktualizowałem wersję xiaomi eu 8.0 stable. Edit: Wgrałem najnowszy dev ROM odpala ale wyskakuje "błąd aplikacji ustawienia". Edit2: Wyskakuje Błąd " Nie można sprawdzić stanu bezpieczeństwa" Edit 3: udało mi sie wrócić do wersji systemu 8.0. Powie mi ktoś dlaczego wyskakiwały mi takie głupie błędy przy instalacji nowego oprogramowania ?
 5. Witam, Czytam i chyba wiekszosc na forum posiada system w wersji global. Chce się przesiąść z 8.0 stable xiaomi eu na 8.2 stable . Występują jakieś błędy np. z Bluetooth , gubieniem zasiegu ? Opłaca się aktualizować system ?
 6. Czytam posty i wiekszość, lub wszyscy mają globala. A jak z miui eu 8.2 ?
 7. Czy jak chce przejść z miui eu dev na stable przez TWRP to muszę robić wipe'a ?
 8. Mam problem z wydaniem romu globalnym z syfmiui 7.4.9.0. Jeśli jest tu ktoś z Koszalina kto wykonywał taka akcje na swoim telefonie proszę o komentarz.
 9. Pomocy ciagle ten bląd wyskakuje . Zalączam logi z miflasha. Proszę o pomoc. Nie wiem co robie źle .Juz nie mam siły do tego . I dlaczego trzeba soft wgrywać w trybie edl a nie zwyklym fastboot ? Liczę na pomoc. Pozdrawiam. [email protected] [email protected]