rodzyn889

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rodzyn889

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg mnie to jak pierw sobie ustaw w opcjach taka funkcje.
 2. jak wyżej ja mam takie same problemy, miałem mi note pro, mi4c, teraz mam mi5 głowe urywa że masakra szkoda bo fajne telefony ale musze je wyrzucać do koszta
 3. nie wiem co jest nie tak z tymi telefonami MI ale od rana używam Mi5 ma logo certyfikatu CE i głowa to mi zaraz pęknie taka masakra ;/ Wcześniej używałem 2 tygodnie huaweii mate 8 (też ma duży sar) i nie było żadnych skutków ubocznych, dla pewności wziąłem sobie na dzień Note 4 i Galaxy Alpha i też bez problemów. Zatem niestety z mojej obserwacji to co pisze MI 0,33 to jest kit. W tym linku jest 1,49 https://miuipolska.pl/forum/topic/10004-mi-5-pytania-ogólne-wątek-zbiorczy/?page=12 i jestem w stanie to potwierdzić niestety Szkoda że Samsung nie robi duos na rynek europejski tylko jakieś słabe modele. Będę zmuszony wrócić do Mate 8, tylko kto kupi mi5 ode mnie?
 4. Będę monitorować ten przypadek tym czasem zamawiam mi5.
 5. Głowa mnie boli jak długo używam takiego urządzenia .
 6. Kurczę bardzo dużo daleko im do samsunga. Zastanawiam się właśnie czy zamawiać mi5 czy nie .
 7. Nie doczytałem tutaj na forum jaki Sar Value ma Mi5? Glowa i ciało?
 8. Niestety nie ma to związku z wadą wzroku , okularów nie noszę i wady nie mam . Wróciłem do Note 4 i problemy minęły Mam drugi Huaweii P9 Lite i też bez problemów . Z telefonu korzystam bardzo dużo mail terminarz firma bank itd i niestety muszę co mieć przed sobą i słuchawki też odpadają . Dopiero telefon Mi uświadomił mi problem Sar . I niestety przez to mam ograniczone możliwości wyboru kolejnego bo nie mogę sobie pozwolić Ani na Mi5 Ani na Mate8 które są mega telefonami .
 9. Witam, czy ktoś ma podobny problem i da się inaczej go obejsc niż sprzedaż telefonu? Od tygodniu uzyskuje Mi Note Pro, pierwsze dwa dni było ok, ale jak zacząłem dzwonić i intensywniej go używać to non stop boli mnie głowa i mm zawroty. Sprawdziłem Sar i jest masakra zaczynam mieć podejrzenia że to jest właśnie winne Czy tylko ja tak mam?