Jump to content

lukasz1992

Użytkownicy
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lukasz1992

 1. Witam. Jest dostępny ROM na Redmi 12 (fire) bez chińskich aplikacji i pierdół ?
 2. nie miałem synchronizacji. Jak bym wiedział że to miui 12 jest takie do d*py to bym nie aktualizował
 3. Witam po aktualizacji do miui 12 program notatnik mi nie działa a miałem tam ważne notatki jak uzyskać teraz do nich dostęp jest jakaś możliwość ?
 4. Witam, orientuje się ktoś kiedy będzie xiaomi.eu z adkiem 10 i miui 11?
 5. Moim zdaniem też to wygląda na uszkodzenie sprzętowe a nie programowe. U mnie nie występuje i nie występował taki problem.
 6. można to na xiaomi.eu instalować ?
 7. sam sobie zrobię tylko pytałem o różnice miedzy global stable lub jakiegoś customa
 8. ja kupiłem na allegro z tego co wiem, na gwarancję odsyłam do sprzedawcy. Odblokował już ktoś boot loadera? aktualizowaliście odrazu po włączeniu ?
 9. Witam mam zamiar kupić ten telefon. Jak z jego awaryjnością ? trafił już ktoś jakiś wadliwy egzemplarz ? Opłaca się kupić ? czy może lepiej coś innego
 10. co zrobić żeby dual booot działał normalnie, kiedyś nie było żadnych problemów. Trzeba mieć xiaomi.eu jako główny rom czy jak? nie chce zmieniać co chwilę na nowy tylko sprawdzić jak działa dany rom...
 11. siema, mam RR ogólnie spoko soft ale wku%^$# mnie pewna rzecz otóż chodzi o to że aparat włącza się po naciśnięciu power, jak to wyłączyć bo nie raz chce odblokować to się aparat włącza
 12. siema mam problem Ustawiłem hasło wzór ekranu blokady i później skasowałem ale nadal mam np przy uruchomieniu telefonu ten wzór jak go skasować bo piszę że mam pamieć zaszyfrowaną wipa data nie pomaga Irytuję mnie ciągłe wpisywanie wzoru jak to skasować ?
 13. Polecacie ten rom do codziennego użytku ? I czy wersje oficjalną czy tą drugą ?
 14. Kasowałem linie bo znalazłem gdzieś w necie które. Zainstalowało się ale przy próbie uruchomienia wibruję 3-4 razy i po chwili sam wchodzi do recovery i nie wiem czy to wina romu czy dual bota
 15. Możesz podać którą linie i w jakim pliku trzeba skasować ? Znalazłem ale co mam dokładnie skasować ? przez recovery też nie działa nie jest winne miui 8.6 xiaomi.eu rozwojowa 7.6.8??
 16. Witam , ktoś się spotkał z takimi błędami ?? Miałem wcześniej zainstalowaną starszą wersje, czy to może być problem jak na starą zainstalowałem nową ?
 17. Jakieś specjalne wymagania dotyczące romu ? Lub wersji androida?
 18. Witam wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Pisałem na xda ale nie mogę znaleźć tego pliku z modeme
 19. witam, wie ktoś o co chodzi? Zaktualizowałem miui ale to nic nie dało a wersja lineage 13 działa a 14.1 już nie
×
×
 • Create New...