Jump to content

adi997

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About adi997

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 -> Mi Mix 2s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś pisał że po aktualizacji dostał polskie menu, ja mam dalej angielskie i niestety brak polskich znaków. Firmware v1.3.4.11. Jest szansa że dodadzą polskie fonty? Wolałbym zostać przy oficjalnej aplikacji Amazfit do parowania.
 2. Hej, nie mogę znaleźć nigdzie opcji przypadkowego użycia, pamiętam że w Mi5 miałem coś takiego na każdej wersji MIUI. Mix2s nie ma tej funkcjonalności? Dzisiaj mialem sytuację, że niezablokowany telefon w kieszeni coś naklikał...
 3. Na xiaomi.eu bateria chodzi tak samo jak na global. Sprawdzałem MiPa kernel i poprawy raczej nie zauważyłem. Ogólnie bateria schodzi szybko podczas użytkowania, wystarczy otworzyć przeglądarkę i patrzeć jak co kilka minut procenty spadają. Porównując do poprzedniego telefonu Mi5 obstawiam, że zużycie baterii jest bardzo zbliżone, mimo większej pojemności w Mixie 2s. MIUI 10 to tragedia, pamiętam jak na MIUI 7 miałem po 6-7h screen on time w Mi5. Zastanawiam się nad Lineage albo Pixel Experience ROM, ale nie mam na razie czasu na zabawy ze zmianą systemu i wgrywaniem wszystkich aplikacji.
 4. adi997

  MIUI 7.9.14

  Słuchawki po aktualizacji grają wyraźnie ciszej na MI5 :/
 5. Mam problem z MI5, bardzo bardzo często gdy jadę gdzieś w trasę z włączoną drugą kartą SIM z internetem i nawigacją Google czy Yanosik, po paru-parunastu minutach telefon się sam restartuje i czuć że jest mocno ciepły. Mam MIUI 7.5.7.0 Stable od xiaomi.eu. Ktoś również ma z tym problem? Cały czas zastanawiam się nad przejściem na najnowszą stabilną wersje MIUI 8.2 ale na 7.5 mam pewność że bateria trzyma długo, czego o 8.0 nie mogłem powiedzieć.
 6. Tak samo dzieję sie na wifi jak i lte. Dałem wszelkie o uprawnienia YT jak i microG, później nawet wyłączylem w panelu sterowania funkcje zarządzania uprawnieniami, niestety nie pomaga. Nie mam już kompletnie żadnego pomysłu Podmieniałem też OGYT na wersję bez roota i również dzieje się to samo, film w tle przestaje się buforować po paru minutach.
 7. Hej mam problem z aplikacją OGYouTube Root v2.1 - gdy odtwarzam coś w tle lub na wyłączonym ekranie to po jakimś czasie (zwykle 1-2 min.) film przestaje się buforować, audio zanika i muszę spowrotem wejść do aplikacji i wznowić odtwarzanie ręcznie. Blokowałem aplikacje YT "kłódką" aby system nie zabijał procesu, wyłączałem całkowicie tryb oszczędzania energii dla wszystkich aplikacji, niestety nic nie pomogło. Mam MIUI 7.5.7.0 stable. Ktoś może używa OGYT i ma na to lekarstwo?
 8. Też macie problem z grą Fruit Ninja? Nie wiedziec czemu żadna wersja nie chce mi się uruchomić, ta najnowsza z Google Play się zamyka, a inna wiesza sie na czarnym ekranie. Stable 7.5.7.0
 9. Nie muli, ale skoro aktutalizuje do nowszej wersji mam pewne oczekiwania co do poprawy i zwiększenia optymalizacji systemu czy m.in. większej ilości ramu, a nie mniejszej. Nie wspominając już o kwesti szybszego rozładowywania baterii.
 10. Ja póki co zostaje przy starszej wersji 7.5, zdecydowanie więcej wolnego ramu zostaje na MIUI 7.5 + ładniejsza aplikacja aparatu jak dla mnie, lepsza aplikacja Galeria.
 11. Faktycznie bateria schodzi jak dzika podczas korzystania z telefonu. Jaki jest proces downgrade'u softu z 8 do 7.5? Mam zrobić po prostu "Install" w TWRP i wszystko będzie działać łącznie z obecnie zainstalowanymi aplikacjami? Niestety nie zrobiłem backupa na 7.5
 12. Różni się, jest zielona. Ale zniknął problem z force close DMService względem poprzedniej wersji.
 13. Od wczoraj wisi już 8.0.6.0 https://www.androidfilehost.com/?fid=24694152805483830
 14. Na 8.0.5.0 zawsze po restarcie telefonu i włączeniu wifi wywala "Niestety aplikacja DMservice została zamknięta". Zrobiłem wipe dalvik cache, nie pomogło.
 15. Słuchajcie jak u was mocno potrafi nagrzać się bateria podczas dłuższego ładowania? Podłączyłem dzisiaj przy 19% do ładowarki, telefon oczywiście leżał przez ten czas nieruszany, wszystkie aplikacje łącznie z wifi wyłączone, jednak koło 80% zauważyłem że pojawił się komunikat że bateria zbyt mocno się nagrzała, miała 45*C. Telefon był dość ciepły. Czy to normalne? Dzisiaj właśnie zmieniłem ROM na najnowszy stabilny MIUI 8 8.0.5.0, wcześniej nigdy taki komunikat mi się nie pojawił. Ładuje oryginalną ładowarką QC 3.0 z kablem z zestawu.
×
×
 • Create New...