Jump to content

ajax16

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ajax16

 1. Krótkie pytanie, czy w Mi A3 jest opcja synchronizacji z Mi Cloud? Mam obecnie Redmi 5 i chodzi tylko o SMSy i historię połączeń.
 2. @Monia84kg Super dzięki, chodziło mi o IPv6.. ale nie wpadłem na to, żeby ustawić IPv6 tylko w roamingu :)) Teraz działa. Sam protokół IPv6 daje 'realny' wzrost prędkości połączenia o ok. 20-30% tak więc warto się przerzucić...
 3. Po ustawieniu APN poniżej wszystko działa: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-konfiguracją-internetu-Orange-apn-internet/td-p/70159 ...jednak tylko po protokole ipv4. Na moim Redmi 5 próbowałem wszystkim możliwych opcji dla ipv6 i bez efektu, internet nie działa (łącznie z domyślnymi ustawieniami APN) Czy to jakaś wada softu (mam w tej chwili stabilny 10.3.2 xiaomi.eu), czy ten Redmi 5 nie obsługuje ipv6?? Update - na ipv4 również jest problem tzn. co kilka godzin (regularnie) dane mobilne "się zawieszają" - tzn. przy pełnym zasięgu brak internetu. Trzeba wtedy zresetować dane mobilne (np. przez włączenie na moment trybu samolot lub wyłączenie i ponowne włączenie danych mobilnych) Czy macie jakiś pomysł na to? Z góry dzięki za pomoc.
 4. To teraz jedno pytanie. Po ustawieniu APN poniżej wszystko działa: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-konfiguracją-internetu-Orange-apn-internet/td-p/70159 ...jednak tylko po protokole ipv4. Na moim Redmi 5 próbowałem wszystkim możliwych opcji dla ipv6 i bez efektu, internet nie działa (łącznie z domyślnymi ustawieniami APN) Czy to jakaś wada softu (mam w tej chwili stabilny 10.3.2 xiaomi.eu), czy ten Redmi 5 nie obsługuje ipv6?? Update - na ipv4 również jest problem tzn. co kilka godzin (regularnie) dane mobilne "się zawieszają" - tzn. przy pełnym zasięgu brak internetu. Trzeba wtedy zresetować dane mobilne (np. przez włączenie na moment trybu samolot lub wyłączenie i ponowne włączenie danych mobilnych) Czy macie jakiś pomysł na to? Z góry dzięki za pomoc.
 5. Witam, Czy jest przewidziana aktualizacja do wersji nowszej niż 7.5.1.0? (mam na myśli wersje 7.x.x, stabilne)
×
×
 • Create New...