Jump to content

beriam

Użytkownicy
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by beriam

 1. Dziękuje za poświęcony czas Po przemyślniu tematu, pozostaje przy MI5. Pozdrawiam
 2. Zalezy Jak sadzę folia nie pokrywa całego wyświetlacza. Zależy mi na YouTube Vanced, apka z marketu jest mega irytująca (reklamy)
 3. Tak to wersja A2017G z Niemieckiego Amazonu. Jak wspomniałem brak MIUI trochę przeraża, kwestia przyzwyczajenia Trochę zabawy jest, aby słuchawka była zdatna do użytku , odblokować , TWRP itd. Przy okazji, gdym się zdecydował, jakiej ochrony wyświetlacza używasz ?
 4. Wiem, wiem. Sama nakładka działa hmm... "żwawo". Co do wyświetlacza, to co z nim jest nie tak, bo wychodzi na to, ze jestem nie do końca w temacie
 5. Rozumiem Obecnie mam Mi5, Chwilę bawiłem sie zte i wyświetlacz oraz dźwięk naprawdę niczego siebie. Był zainstalowany Nova launcher i działało to połączenie naprawdę dobrze
 6. Mogę w sposób bezbolesny zmienić słuchawkę. Tylko czy jest sens ? Axon na papierku wypada korzystniej
 7. Witam Czy jest sens waszym zdaniem przejść z Mi5 na ZTE Axon 7 ?
 8. Ok, jutro jak się ogarnę z praca, zrobię zdjęcia i wrzucie na allegro. Pozdrawiam
 9. Obecnie wszytko działa poprawnie. Nawet transfer się poprawił, pozdrawiam. Po każdorazowym restarcie słuchawki trzeba wpisywać *#*#4636#*#* ?
 10. Dzis czatowałem z konsultantem przez aplikacje - Mój Orange. VoLTE, domyślnie włączone na numerze, wymusiłem LTE only. Pojawiło się VoLTE LTE, ale prędkość transmisji danych spadła o ponad 1/3 ?
 11. @milenium17 Mi na chwile obecna najbardziej pasuje gotowy plan - Robust Cleaning Ile mogę zawołać za soocare x3 biała, z dwiema końcówkami clean oryginalnie zamkniętymi ? Szczoteczka ma 2 miesiące, wizualnie bez zastrzeżeń.
 12. Pamiętam, jest opcja automatycznego łączenia wifi po wybudzeniu ekranu, gdzie tą opcje znaleźć ?
 13. asd @milenium17 - jakiego planu używasz na co dzień?
 14. W sumie, nic. Takie tam własne przemyślenia.
 15. Zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje - wyłączyć, pytam dla pewności
 16. Wczoraj przez przypadek zrobiłem wipe Chińska apka śmiga bez większego problemu, ale wersja anglojęzyczna za cholerę nie chce wykryć szczoteczki. Gdzie tkwi babol ?
 17. Wszystko było poprawnie skonfigurowane, poza użyciem palców Dziękuję za pomoc
 18. Od dłuższej chwili bawię się i wydaje mi się, ze wszytko jest ok. Niestety, mimo wszelakich kombinacji, apka nie pokazuje, ze szczoteczka była używana.
 19. Tak tylko pytam, wcześniej miałem sonicare i cały czas doładowywałem. W sumie to chyba, nie ma różnicy, poza ilością zajętego miejsca 2 minuty, to wartość domyślna .
 20. Czy po każdym myciu zębów odkładacie do podłączonej bazy, czy tylko wtedy jak jest potrzeba podładowania ? Zostawialiście ustawienia domyślne szczoteczki, czy zmienialiście w aplikacji? Jaka konfiguracja waszym zdaniem będzie najrozsądniejsza ?
×
×
 • Create New...