Jump to content

slavo22

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About slavo22

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Jiayu G3T
 1. Daj sobie spokój z takim szukaniem. Pierwsze - pułap cenowy za niski. Po drugie, co byś zobaczył na takim wyświetlaczu? Są wprawdzie programy które wyświetlają podpowiedzi w postaci strzałek, ale z doświadczenia wiem że pobłądzisz, wg mnie trzeba mieć widok na mapę. I tak, zegarek musi mieć GPS, nie korzysta z odbiornika w telefonie.
 2. Amazfit z tego co piszą na forach ma duże problemy np z GPS. Ja sam mam stratos i wg mnie amazfit to słaba firma, za tą cenę można się spodziewać jakiejś jakości a w stratosach szybki z czujnika tętna się odklejają, uchwyty paska odpadają, rozszczelnia się.... Także poczytaj jeszcze dokładnie różne opinie bo można wtopić.
 3. Nawet jak dokupisz to jak chcesz to zamontować? Jedynie na jakiś klej, ale klej może puścić. Może całą kopertę da się kupić? To byłoby lepsze rozwiązanie.
 4. Ja próbowałem z mi band 3 i jakoś nie chciał wykryć. Mi fit załapał bez problemu.
 5. Mam ten zegarek blisko rok i z zte axon 7 łączy się bez problemów i nie zrywa połączenia. Sterownie muzyka jest rzeczywiście tragiczne, też go kupiłem głównie dla tej funkcji i działa to średnio, przycina strasznie ale przewijanie piosenek jak i głośność działa po kilku tapnięciach. Pulsometr działa całkiem ok, testowałem na bieżni, liczenie kroków w miarę ok (ma pewne tendencje do naliczania większego niż rzeczywiste, aczkolwiek w spoczynku mi nie nalicza). Z kompem rzeczywiście zrywa połączenie, ale to wina badziewnej podstawki ładującej. Pływanie akurat dzisiaj testowałem i policzył mi popr
 6. 1. Nie da się, a przynajmniej ja z tym walczyłem i nic nie wymyśliłem. 2. Czasem działa, czasem nie, taki urok. 3. U mnie w miarę dobrze mierzy, zegarek dość ciasno na ręce i na bieżni pokazuje identycznie jak w zegarku. 4. Można, czemu nie? Zegarek weźmie tylko tyle prądu ile potrzebuje
 7. U mnie na zegarku tarcza sama się zmieniła, aczkolwiek z poziomu apki spokojnie zmieniłem na własną, zegarek stratos. Apka mi się nie podoba, wolałem starą wersję.
 8. slavo22

  AmazMod

  Amazmod znacznie rozszerza możliwości np powiadomień. Dodatkowo apka w zegarku umożliwia np włączenie trybu latarka, przeglądanie plików zegarka i inne. Jakoś słabo oglądałeś apkę.
×
×
 • Create New...