Jump to content

siutek

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

siutek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć wszystkim, Niedawno kupiłem na Banggod Gimbala Xiaomi Mijia SJYT01FM. Chwilę się nim pobawiłem dla testów a potem leżał przez miesiąc bo nie było okazji go wykorzystać. Wreszcie nadszedł ten dzień. No i gdy przyszło wreszcie co do czego, gimbal podziałał godzinę (a miał świeżo naładowaną baterię), po czym zapaliła mu się czerwona lampka i oklapł. Od tamtego momentu jest nieużywalny. Co go chcę uruchomić, to na chwilkę ustawi się we właściwej pozycji, po czym zapala się czerwona lampka i wiotczeje. Próbowałem w telefonie, w aplikacji Mi Gimbal uruchamiać opcję "Reset Gimbal Settings", w gimbalu czuć w tym momencie delikatne "zesztywnienie", ale to na ułamek sekundy i dalej nic się nie dzieje. Próbowałem wcisnąć w aplikacji opcję "Gimbal Horizontal Adjustments" ale apka wyświetla błąd "Gimbal error, unable to adjust horizontaly". W opcji "Firmware update" mam: Current version: Gimbal 1028, Handheld 1024. A sam przycisk "Start update" jest nieaktywny" Da się coś z tym zrobić?? Nawet nie zdążyłem się nim nacieszyć :/
 2. Cześć wszystkim, czy zna ktoś alternatywne, bezpieczne źródło, z którego można pobrać aplikację do obsługi gimbala xiaomi?? Niestety strona podana w dołączonej instrukcji nie odpowiada :/ a w google play nie znalazłem.
 3. Witam, zastanawiam się nad zakupem smartwacha i motam się pomiędzy tymi dwoma modelami. Ktoś jest w stanie pomóc mi dokonać właściwego wyboru?? Który byście wybrali i dlaczego akurat ten (postarajcie się nie kierować "miłością do Xiaomi" :P)
 4. Witam Mam problem z aplikacją MiFit na telefonie Xiaomi Redmi Note 4 z najnowszym MIUI. Aby otrzymywać na opasce (Mi Band 4) powiadomienia z różnych aplikacji (whatsapp, messenger itp) trzeba przyznać jej w systemie uprawnienia do powiadomień. I tak też zrobiłem. Kilka dni jest wszystko OK, po czym telefon, system sam odbiera te uprawnienia, wyłącza je :/ Notyfikacje o połączeniach, czy smsach działają prawidłowo, ale to w MiFit inna opcja, natomiast wszystkie pozostałe powiadomienia po kilku dniach przestają docierać do opaski. I na bank jest to problem na linii MiFit<->MIUI, nie jest to problem samej opaski, bo identyczną sytuację miałem z Mi Bandem 2 generacji. Przeinstalowanie MiFita nic nie dało. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
 5. Witam. Kupiłem wczoraj czujnik temperatury i wilgotności xiaomi. Sparowalem go z mi home w telefonie (LG g6). Wszystko działa jak należy. Ale chciałbym go teraz udostępnić dalej, wybieram konto xiaomi w mi home, loguję się mailem (lub id konta). Po czym mi home wyświetla komunikat "masz już to urządzenie". Niestety lista udostępnionych urządzeń jest nadal pusta. Pomijam fakt że nie mogę też połączyć mi home z Google Home w telefonie, ale to materiał na osobny temat. Czy na koncie xiaomi albo w aplikacji mi home trzeba coś jeszcze ustawić? Ktoś miał podobny problem?
 6. Cześć. Mam pewien problem (być może to normalne a ja oczekuję cudów): gdy do mojego telefonu lg g6 (z modułem bt 4.2le i androidem 8.0) mam podłączona tylko opaskę to wszystko działa jak należy. Ale gdy tylko podłącza się jeszcze jedno urządzenie (np słuchawki bt, albo radio samochodowe z modułem bt) opaska przestaje otrzymywać powiadomienia z telefonu. Sparowana jest na pewno bo mi fit potrafi w tym czasie synchronizowac prawidłowo liczbę krokow. Da się to jakos "naprawić" czy niestety technologia bt nadal nie daje możliwości dzialania równocześnie trzech powiązanych ze sobą urządzeń?
 7. Przyłączę się do tematu, bo mam ten sam problem. Mi band 2 oraz Xiaomi Redmi Note 4, i to na dwóch parach (u syna i u żony) nie chcę instalować dodatkowych apek, bo to nie o to chodzi, to powinno działać w podstawowym zestawie.
 8. Witam, stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem wagi Xiaomi Smart Scale 2 Bez problemu sparowałem ją z telefonem żony (Xiaomi Redmi Note 4) oraz ze swoim telefonem (LG G2), jednak telefon syna (również Redmi Note 4) już jej nie widzi. Mój syn w aplikacji Mi fit ma jeszcze sparowaną opaskę Mi band 2, ja również. Więc nie widzę żadnych prawideł, dlaczego waga nie chce się połączyć z jego telefonem? Ma ktoś pomysł? może jakieś ręczne parowanie?
×
×
 • Create New...