Jump to content

addrian_s

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI Redmi Note 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

addrian_s's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Pytanie, macie w wersji 4.0.6 opcje wyświetlania nazwy kontaktu przy wiadomości przychodzącej?
 2. Przez dzwonek nie mogę. W aplikacjach pokazuje, że "Motywy" są zainstalowane. W ustawieniach mam pozycje motywy, ale tam mogę tylko wybrać dany motyw. Nie mogę pobrać nowego, ani dostosować własnego.Próbowałem przez apke MIUI Forum coś pobrać, ale tam pokazuje błąd regionu.
 3. Pytanie, w 8.3.15 "aplikacja" motywy została usunięta, przeniesiona/ ukryta gdzieś, czy po prostu jakoś nieświadomie się jej pozbyłem, bo nigdzie nie mogę odszukać. Chodzi o ten "sklep", w którym można było pobierać i dostosowywać motywy.
 4. Generalnie to telefon był na wymianie wyświetlacza i to pewnie dlatego. Wcześniej wszystko działało jak powinno., jednak przez czas kiedy był w naprawie wyszyły 2 aktualizacje i pomyślałem, że to może coś związane z tym. Zobaczymy jak będzie z kolejną.
 5. Różnica jest w Panel ID, u mnie: nt35596 tianma fhd video mode dsi panel
 6. Witam, ostatnio zaktualizowałem telefon do 8.3.1 i nie chce działać odblokowanie poprzez podwójne stuknięcie w ekran. W opcjach włączone tak jak być powinno. Ktoś ma taki problem?
 7. W takim razie też muszę odblokować bootloader'a, bo pewnie stable wyjdzie nie wiadomo kiedy...
 8. Jeśli chodzi o zastępcze aplikacje sms jest ich dużo w google play. Ja używam QKSMS
 9. A miało być jakoś pod koniec wakacji MIUI9
 10. Cześć, mógłby mi ktoś napisać jak zrobić eksport kontaktów z książki do pliku na kartę SD?
 11. Dzięki wielkie. Dokładnie, na pudełku jest naklejka "Global Version". Czyli śmiało mogę zamówić case dla 4x i będzie wszystko ok, pomimo faktu, że zamieszczają zdjęcia z otworami na środku?
 12. Cześć, jestem tutaj pierwszy raz. Wczoraj kupiłem RN4 i od razu zacząłem wyszukiwania do niego jakiegoś case'a. Sęk w tym, że wszystkie jakie spotkałem na allegro są z całkiem innym rozstawieniem otworów niż moim modelu, stąd moje pytanie czy to aby na pewno RN4, skoro case'y są z otworami: lewo jack - środek podczerwień - prawo mikrofon, a mój model ma otwory: lewo jack - prawo podczerwień i mikrofon. Cała specyfikacja jest jak powinna: note 4 / RAM3 ROM32, więc już prawdę mówiąc zgłupiałem. Ktoś może mi wyjaśnić jak to jest?
×
×
 • Create New...