Jump to content

vinis

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vinis

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vinis

  Rom Note 4x MediaTek

  U mnie tak to wygląda. A z nazewnictwem jest o tyle problem że robi się zamieszanie przy zakupie akcesoriów. Dwa razy kupowałem szkło, dziwiłem się że nie pasuje, szkło jest minimalnie za małe. Z etui też problem, mój model posiada 6 otworów na głośnik, w sumie 12, w etui które ostatnio kupiłem było 10 otworów. Teraz wiem że muszę szkło kupić pod Redmi Note 4 a 4x. Ale gdybym nie zajrzał na forum to przecież bym pewnie kupował dalej dla 4x
 2. vinis

  Rom Note 4x MediaTek

  Chodzi mi o oficjalne aktualizacje ? Co do rom to próbowałem instalacji, tzn miałem już problem na poziomie odblokowania, podłączając tel do kompa, wystąpił problem z instalacją sterowników MT65xx, nawet nie wiem co to jest. Kierując się poradnikiem, utknąłem na punkcie 6.5, podpunkt 5, kiedy tel podłączony przez USB trzeba wyłączyć i włączyć w trybie fastboot. Tu jest problem ze sterownikami które nie chcą się zainstalować, właśnie wspomniane MT65xx, oraz jakieś nieznane urządzenie. Jak próbowałem włączyć tel w trybie fastboot to pojawiła się tylko grafika i nic więcej, tak wisiał sobi
 3. Cześć, wszędzie odnajduję sprzeczne informacje o aktualizacji dla tego modelu, wersja 64/4 GB MediaTek Helio 10x2,11. Obecnie posiadam wersję systemową Miui Global 8.2.1 i Android 6.0. Czy ktoś wie czy ta wersja dostanie aktualizację ?
 4. Musisz wcześniej odblokować swojego Redmi 3. Mi się to jednak nie udało, po jakimś czasie telefon sam zaczął funkcjonować normalnie.
 5. Hej, po kliknięciu "Unlock" aplikacja dochodzi do 50% po czym otrzymuje komunikat iż "Not connected to Mi Phone", telefon jest podłączony do lapka poprzez USB. Jak się z tym uporać ?
 6. Ja miałem również problem z baterią, mam również gówniany soft, byłem już gotowy do instalacji nowego. Baterię tak wciągało że musiałem ładować 2 razy dziennie, i nagle cud... telefon ładowałem w sobotę w nocy, o 2.00 odłączyłem ładowarkę, zwykle rano miałem poniżej 70%, a tym razem było 100%, jest poniedziałek 9.00 a stan baterii 68%, 31 godzin bez ładowania... Goole Play wcześniej nie działał, teraz działa, wszystko samo z siebie, nie wgrywałem nic, żadnych akualizacji. I o co tu chodzi ?
 7. Popełniłem dokładnie ten sam błąd byłem już zrezygnowany kiedy moja kobita wpadła na pomysł aby przytrzymać dłużej klawisz funkcyjny, ten środkowy na dole, wtedy odpali się coś, potem trzeba wcisnąć lewy klawisz i wejdziesz w ustawienia. Powodzenia u mnie zadziałało
 8. No to kupiliśmy od tego samego sprzedawcy, gość ma 3 tygodnie urlopu i nie idzie się z nim skontaktować... To jest lichwa ! Kupiłem Redmi 3 za 619 zł z wadliwym softem, na stronie Xiaomi.pl można kupić ten sam model w cenie 599 zł, z poprawnym softem. Wersja Android: 5.1.1 LMY47V Wersja Miui: Miui Global 7.3 - 7.3.2.0.0 (LHPCNDD) Czekam z niecierpliwością na wynik ja na razie nie mam czasu by do tego przysiąść.
 9. Ja mam dokładnie ten sam problem nie ma żadnego rozwiązania na to oprócz instalacji nowego softu, również do tego się przymierzam, oprócz problemu z google play, mam problem z baterią, mojego Redmi 3 muszę ładować 2 razy dziennie... Pewnie masz soft Miui 7.2.3.0.0 Global.
 10. Ja również mam problem z baterią w moim Redmi 3, wczoraj specjalnie naładowałem go do 100% przed spaniem, położyłem się ok godziny 23.30 wtedy miałem 98% stan baterii, rano wstałem ok 6, stan baterii to 68%, teraz jest godzina 12 a stan baterii to 23%. Dodam jeszcze że mam ustawiony tryb energooszczędny oraz własny profil baterii, na nic się to zdaje. Czy to możliwe że to faktycznie wina softu ? Telefon otrzymałem w środę zeszłego tygodnia. Dodam jeszcze że na moim Redmi 3 nie gram w żadne gry, standardowe użytkowanie. A wersję softu mam również 7.3.2.0.0.
 11. Hej, czy ktoś zna rozwiązanie inne niż wgrywanie nowego softu ? Ja również mam problem z google play, sytuację rozwiązuje przywrócenie ustawień fabrycznych, ale tylko chwilowo. Próbowałem wyczyścić dane Goodle Play, usunąłem konto i próbowałem zalogować się ponownie, niestety usunęło mi wszystkie kontakty które są zapisane na koncie, teraz nie mogę się już zalogować... Pomóżcie
×
×
 • Create New...