klaudiusz

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About klaudiusz

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czym płaciłeś? Kartą, blikiem, paypal?
 2. W tej chwili mam 3 pliki twrp. Każdy z inną końcówką, by wiedzieć który jest który. Są to obrazy z rozszerzeniem img. Polecenie dir wyrzuca wszystkie pliki, więc to nie to. Minimal adb mam w wersji 1.4.3 EDIT. Znajomy zabrał telefon. Ma go zawieźć gdzieś, gdzie mu go zrobią. Chciałem podpiąć pod kolejny komputer, jednak zdążył zabrać mimixa. Jeśli się nie uda, wrócimy do tematu. W każdym razie, jeśli ruszy, także poinformuję. Niżej fotka potwierdzająca ściągnięcie bootloadera. Dziękuję za pomoc.
 3. Na windowsie nie. Na mincie tak i nie przechodziło. Idę do pracy. Wieczorem około 23 jeszcze sprawdzę.
 4. Mam juz drugi komputer. Próbowałem także na mincie. Na nowszym twrp1205, kursor mruga i stoi. Dostałem w międzyczasie jeszcze taki komunikat: Na 1124
 5. Miui 10.0.12.01 stable PEECNFH TWRP perseus z linku z tu z forum z tutoriala https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603869442
 6. Mam od znajomego mimixa3 8/128. Nie da się wgrać twrp. Bootloader odblokowany.
 7. Mam od znajomego mimix 3 chiński. Odblokowany bootloader. Niestety nie da rady wgrać twrp. Fastboot widzi urządzenie, ale w momencie próby wgrania mruga tylko kursor. Fastboot najnowsze. Ponadto link z turiotalu do minimal_adb_fastboot_v1.4_setup.exe odsyła do jakieś paczki w Kanadzie o wadze 10GB, której nie da się zainstalować. Na mincie to samo. Kursor mruga i tyle. Edit: Wersja mimixa3 to 8/128 Coś się zmieniło.
 8. Jak wygląda aparat w porównaniu do samsunga s8? Dla mnie najważniejszy jest aparat. A tylko flagowce mogą robić dobre fotki. PS. Miałem w rękach htc u11. Domyślna apka nie powala. Na innej podobno dorównuje s8. Jeśli ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii, to proszę.
 9. klaudiusz

  Mi Mix 3

  Kiedy można spodziewać się "naszego" miui? Ktoś coś wie?
 10. klaudiusz

  Mi Mix 3

  Na razie, telefon zombi Nikt nie korzysta, a ceny w dół.
 11. klaudiusz

  Mi Mix 3

  Także czekam na rozwój sytuacji. Global w przyszłym roku, pewnie z kosmiczną ceną.
 12. klaudiusz

  Mi Mix 3

  Ciekawi mnie, jak będą działać usługi google. Podobno brak i trzeba dogrywać. No i oczywiście pytanie, czy będzie szansa na miui pl.