Jump to content

Wojciech2324

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Wojciech2324's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Mam. Ustawiłem, ale dalej nic. Znalazłem ten problem na innym forum (załącznik). Kombinowałem podobnie, ale bez skutku. Kwestią jest, żeby przy ustawianiu blokady telefon zapytał 'Wymagaj wzoru przy włączaniu urządzenia'. Wcześniej przy ustawianiu był taki komunikat. Myślicie, że to kwestia wersji MIU (Global 12.0.2)?
  2. Piszesz o standardowym blokowaniu ekranu. Mi chodzi o kod uruchamiania urządzenia. Czyli: 1. Telefon jest fizycznie wyłączony (przycisk zasilania). 2. Klikam przycisk zasilania. Mija kilka sekund. 3. Pojawia się prośba o wpisanie kodu, aby urządzenie kontynuowało dalsze uruchamianie. Jeżeli nie wpiszę tego kodu, to urządzenie w ogóle się nie włączy. 4. Jeżeli wpiszę ten kod, to telefon się włączy. Jeżeli jest uruchomiony, to potem można dodatkowo ustawić blokadę ekranu, o której wspominasz.
  3. Nie. Jeżeli wyłączę telefon fizycznie (przycisk zasilania) i potem włączę go ponownie. To zanim się telefon włączy powinien zapytać o wpisanie hasła. Ustawiałem coś takiego w Redmi 4A. Google opisuje coś takiego jak bezpieczne uruchamianie: https://docs.microsoft.com/pl-pl/mem/intune/user-help/encrypt-your-device-android#enable-secure-startup
  4. Cześć Przeszukałem forum, ale odpowiedzi na ten konkretny przypadek nie znalazłem. Google daje informacje, ale mega ogólne, których nie da się zastosować w Redmi 7: https://docs.microsoft.com/pl-pl/mem/intune/user-help/encrypt-your-device-android#enable-secure-startup Chciałbym w Xiaomi Redmi Note 7 włączyć bezpieczne uruchamianie, tzn. po włączeniu telefonu chciałbym, żeby wymagał on wpisania PIN-u. W zakładce nie mam w ogóle takiej opcji. Wyczytałem, że teoretycznie przy wpisywaniu PIN-u powinien zapytać, czy zastosować to też przy włączaniu telefonu, ale też nic. W załączniku kilka screenów. Brak bezpieczniego uruchamiania lub czegoś podobnego. Z góry dzięki.
×
×
  • Create New...