frag

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About frag

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam wzmacniacz cyfrowy SMSL AD-18 z którym łączę się przez BT. W momencie gdy połączę do niego Mi 9 lub Mi 5, maksymalny poziom głośności jest na poziomie ok. 30% tego, który występuje po podłączeniu np. Samsungów Galaxy S9+, A5 2017 oraz Nexusa 5, Xperii Neo V i dowolnego laptopa. Czytałem iż jest to popularny problem wynikający z przepisów UE o maksymalnej głośności i tymczasowych rozwiązaniach poprzez zmianę regionu lecz to nie pomaga. Wyłączenie absolutnej głośności w opcjach programistycznych tylko pogarsza sytuację. Podłączając telefon przez adapter na złącze jack poziom głośności jest dobry. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?
 2. Wczoraj nagle przestał odpowiadać dotykowy przycisk Home oraz z opcji zniknęła funkcje Fingerprint. Fizyczne wciśnięcie przycisku Home wywołuje reakcję, natomiast funkcje dotykowa tak jakby całkowicie była nieaktywna. W menu serwisowym również wyskakuje błąd czytnika odcisków palca. W poprzednich tematach widziałem że kilka osób też miało taki problem, u paru z nich problem jak sam się pojawił tak sam zniknął. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Soft: 7.0 NRD90M MIUI 8.3 (7.5.18) Z góry dziękuję za pomoc.
 3. W poprzednich było powiedziane że wystarczy 3.0.2-x, co by oznaczało że tak. Teraz jest że najnowszą wersję czyli 3.0.2-3. Zapomniałem już całkowicie jak się to wgrywało więc jest to dość kłopotliwe i czasochłonne dla mnie, a jeśli nie jest to konieczne to szkoda tracić czas.
 4. Mam ostatni rom pod androida 6.0 (xiaomi.eu_multi_MI5_6.11.10_v8-6.0), a wraz z nim TWRP 3.0.2.0. Czy mogę bezpośrednio z apki aktualizacje zainstalować najnowszą wersję romu pod androida 7.0?
 5. Ja płaciłem 3.19$ nawet
 6. W wątku ogólnym pisałem tydzień temu o przejściu właśnie z tego romu i wrzucałem linki na en miui. Na prawdę szybkie i łatwe jest przejście na China dev/stable, tylko pamiętaj że musiz mieć Windowsa 7 lub nowszego w wersji 64 bitowej.
 7. Na najnowszym ROMie działa dobrze autoobracanie. Przy poprzednim potrzebny był restart telefonu jak przestało działać.
 8. Wiecie może czy Mi5 obsługuje przesyłanie obrazu przewodowo do tv? Jeśli tak, to jaki przewód/adapter jest potrzebny?
 9. Ja po ściągnięciu tego adb, uruchomiłem najpierw plik adb.exe, śmignęło w konsoli trochę rzeczy i samo się wyłączyło. Po tym dopiero uruchomiłem konsole w tym folderze z adb i wklepałem ten pierwszy kod i pojawił się Mi5 na liście.
 10. Jakby ktoś był ciekawy: Test wykonany na China Dev ROM, z samego rana jak telefon miał ok 22 stopnie Celsjusza.
 11. A jakiś sposób dobry na instalacje Gappsow znacie? Bo przy ściągniętym google installerze w apk i zainstalowaniu podstawowego pakietu, podczas uruchamiania i logowania wyskakuje mi: "Couldn't sign in There was a problem communicating with Google servwea"
 12. Ja tak samo zrobiłem i się właśnie zastanawiam czy to przejdzie, ale skoro tobie się udało to poczekam te kilka dni jeszcze.
 13. Na forum pisali że trzeba dev to wgrałem, już za późno Wniosek o odblokowanie wysyłaliście mając już china stable czy wcześniej?
 14. Udało się bez najmniejszego problemu Postępowałem według instrukcji: http://en.miui.com/thread-248333-1-1.html Robilem wszystko na windowsie 10 64bit. Najpierw wg tej instrukcji trzeba wgrać China stable fastboot, po czym wgrać China dev już przez updater. Jak to wszystko się zrobi to można w końcu odblokować BL.