Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[email protected]'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Po którejś z kolei próbie podłączenia udało się. Prawdopodobnie pomogło to, że zostawiłem telefon na dłużej przy odkurzaczu, już po skonfigurowaniu połączenia.
 2. Mam go od lipca. Przez ten czas sprzątnął mi już kilka tysięcy metrów kwadratowych. Robot "mechanicznie" jest super tzn. jeśli działa to świetnie sprząta i odświeża mopem podłogę. Niestety, od początku mam problemy z połączeniem go. Na początku codziennie gubił sieć wifi. Jest podłączony do repeatera Xiaomi. Codziennie musiałem przechodzić procedurę ponownego podłączenia. Często było tak, że procedura połączenia kończyła się, a robot i tak figurował w Mi app jako offline. Dopiero po jakimś czasie był widoczny. Później coś się naprawiło i przestał się tak często rozłączać. Ostatnio problem powrócił i to w gorszej wersji. Zaczęło się od tego, że coś dziwnego stało się z Mi app. Wymagała powtórnego zalogowania. Po zalogowaniu żadne z moich sześciu podłączonych urządzeń nie było widoczne. Zniknęły też dodane przeze mnie pomieszczenia. Wcześniej zdarzało się, że aplikacja wymagała powtórnego logowania, ale zawsze po jakimś czasie dodawała do listy urządzenia, które wcześniej skonfigurowałem. Teraz robot odłączył się na amen. Mogę go bez problemu ponownie podłączyć. Nie ma z tym żadnego problemu. Przechodzę kolejne kroki, urządzenie pojawia się na liście z symbolem NEW i jest na szaro, czyli offline. Mogę tak w kółko powtarzać tą procedurę i za każdym razem kończy się tak samo. Nic nie zmieniałem w sieci wifi. Mam prostą nazwę i proste hasło. Zasięg jest bardzo dobry. Co się stało? Aktualizacja Mi app popsuła mi odkurzacz?
 3. Xiaomi Mi Mix 2S MIUI Global 12.0.1 Mniej więcej od czasu ostatniej aktualizacji (lipiec 2020) mam problem z pozostającymi na ekranie komunikatami systemowymi lub od aplikacji. Chodzi o te informacje, które pojawiają się w chmurce z tekstem np. z booking.com "odwołałeś rezerwację", z opaski "odblokowano przez urządzenie bluetooth". Ich rodzajów jest wiele. Tego typu komunikaty powinny zniknąć z ekranu po kilku sekundach od pojawienia się. U mnie to są minuty. Jest to dość kłopotliwe, bo często zasłaniają one tekst. Czy długość utrzymywania się takiego komunikatu na ekranie jest możliwa do ustawienia z poziomu systemu? Czy jest to kwestia jakiejś nakładki ekranowej (korzystam z Nova Launcher i Twilight)? A może to wina ostatniej aktualizacji?
 4. Wygląda tak samo, ale czy jest z tego samego materiału to trudno stwierdzić. Używam Aixuan od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
 5. A czy ktoś ma opinię na temat tego etui? 100% Original AIXUAN Xiaomi Redmi Note 3 Quicksand Case High Quality Frosted Shield Matte Cover For Hongmi Note 3 http://s.aliexpress.com/M7fYna6R (from AliExpress Android)
×
×
 • Create New...