Jump to content

Robsonik20

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Robsonik20

 • Rank
  Użytkownik
 1. Potem wszystko wyswietla w PL?
 2. Dobra już wiem, trzeba wgrać niższy soft a potem jeszcze raz odpalić twoją apke mifit.
 3. Po instalacji twojego mifit nie chce podmieniać plików na opasce.
 4. Wszystkie polskie litery też wyswietla?
 5. Zamawiałem przez Gearbest z aliexpress już dawno zrezygnowałem.
 6. Ja też wysyłam swój do reklamacji, wysylka do 20zł, kasę mają oddać.
 7. Powiem wam, że pierwszy raz zawiodłem się na produkcie xiaomi. Widzialem na youtubie i po innych forach, że wiele osob nie jest w stanie odpalić go po aktualizacji.
 8. Hej, mam problem z zegarkiem. Po aktualizacji zgasł. Czy da się go jakoś zrestartować? Czy dziurka pod paskiem to mikrofon czy reset?
 9. Mam ten sam problem z tym telefonem od Goldiego. Odblokowac tez sie nie chce, dochodzi do 50%.
 10. Robsonik20

  Mi Band 2

  Opaskę mam 10 dni i ponad 50% baterii jeszcze. Też używam Mi Band Notify & Fitnes, aplikacja fajna tylko nie dokońca dobrze zlicza czas snu. Jeżeli zasnę o 22:00 a następnie obudzę się po 2:00 i zrobię kilkanaście kroków to nie liczy już snu od 2:30 do 7:00. Macie jakieś pomysły aby policzyło mi całą noc?
 11. Próbowałem, niestety nie pomaga rozpakowanie paczki na dysk C. Dostałem zgodę na odblokowanie ale jest problem ze sparowaniem telefonu. Po tym jak nie udało mi się go odblokować, próbowałem wgrać dev na zablokowany ale miflash nie widzi jakiś plików po tym jak wybrałem je.
 12. Hej! W dniu dzisiejszym dostałem Redmi 3 od Goldiego. Niestety z jakimś syfiastym oprogramowaniem, które blokuje mi zmianę na dev a następnie instalację miuipolska. Próbowałem też instalacji przez MiFlasha na win 10 ale nie widzi plików. Bardzo proszę was o pomoc. Co robię źle?
×
×
 • Create New...