Jump to content

peter1987

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3Pro 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

peter1987's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. U mnie nie ma możliwości odinstalowania lub aktualizacji Android System Webview. Pomogła aktualizacja Chrome. Jak na razie wszystko działa dobrze.
 2. Witam, Mi Banda 5 mam od niedawna. Irytuje mnie odświeżanie pogody. Tzn aktualnej pogody. Mam wrażenie że aktualną pogodę aktualizuje może 2 razy na dobę. Pokazuje 4 stopnie celciusza gdy jest już 8. Deszcz pada od 3 godzin a na mi band cały czas słońce. Dodam że w aplikacji miui od pogody pokazuje wszystko dobrze. Jest jakiś sposób na częstszą aktualizacje pogody?
 3. Jakieś sprawdzone źródło na ekrany do Redmi Note 5 Pro? Na polecany dragon-tt do RN5Pro nie ma. A na Aliexpress są różne opinie. Może jakiś sprawdzony sprzedawca? Na GearBest wyświetlacz 50-70 dolców i to bez ramki. Drogo jak doliczyć jeszcze koszt wymiany.
 4. Nie wiem czy obecnie jest dostępny. GearBest z europejskiego magazynu.
 5. Wyświetlacz z digitizerem i ramką na Ali kupisz za 100 zł.
 6. Może ktoś ma namiary na oryginał wyświetlacza do Redmi Note 5 Pro?
 7. Z tego co wyczytałem to ten bez ramki musisz odklejać na gorąco (da radę zwykłą suszarką). Z ramką wymieniasz wyświetlacz razem z ramką. Na necie spotkałem się z opiniami że nieraz łatwiej wymienić wyświetlacz bez ramki niż z ramką bo właśnie problematyczne staje się przekładnie podzespołów. Jak wygląda sytuacja w Redmi Note 5 Pro lepiej z ramką czy bez? Jakiś sprawdzony dostawca? Najlepiej oryginał. Na dragon-tt nie znalazłem.
 8. Tak kalendarz Google jest zainstalowany a powiadomienia z niego wyłączone. Co ciekawe w Kalendarzu Google wszystko wyświetla ok.
 9. To wtedy chyba używa dwóch pasm jednocześnie żeby było szybciej. Mój router np nie daje takiej możliwości, można się łączyć albo z 2,4 albo z 5
 10. Witam, Mam nietypowy problem. Apki kalendarz używam tej od xiaomi, natomiast, konto kalendarza jest to od Google. Problem jest ok godz. 24 gdy przeglądam kalendarz. Wszystko przesuwa się o 1 dzień. Tzn. Wydarzenia np z 26.06 wyświetlają się pod datą 27.06. Gdy chce edytować wydarzenie pokazuje dobrze 26.06. Co jest przyczyną tego? Bug Apki czy może co innego? Strefę czasową w Google i aplikacji mam Berlin (+2) Dodam że jak wchodzę przez aplikację Google wszystko wyświetla się dobrze.
 11. Dla potwierdzenia tylko napisze że przywrócenie z chmury przebiegło bez problemu choć trwało długo.
 12. Witam. Mam mały problem z obsługą telefonu. Być może dlatego że po raz pierwszy mam klawisze "funkcyjne" na ekranie a nie fizyczne pod ekranem. 1. Jak się przełącza między aplikacjami? W Redmi Note 3 pro wystarczyło że przytrzymam klawisz "menu" lub "home" w zależności co kto sobie ustawił. Gdzie tu jest taka opcja? Gdy ustawiam obsługę gestami (bez klawiszy) to wystarczy przeciągnąć palcem z dołu do góry i przytrzymać. 2. Gdy mam włączoną obsługę gestami (bez klawiszy) to jaki gest zastępuje klawisz "menu"? Chodzi o dodatkowe opcje/ustawienia w aplikacjach np w Galerii opcje kopii zapasowej w chmurze Dla jasności telefon Redmi Note 5 Pro 4/64 MIUI 9.5 Global
 13. ABC Data już dawno wydało komunikat że instalacja xiaomi.eu/miuipolska nie powoduje utraty gwarancji https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/
 14. To nie będzie ten sam telefon. Na pewno nie usunie mi się wszystko z chmury?
 15. Witam, Telefon Redmi Note 3 Pro uległ mi całkowitemu zniszczeniu. Zamówiłem już Redmi Note 5 Global (czy jak kto woli Pro) i moje pytanie jak przywrócić wszystko z RN3Pro na RN5 Mam kopię galerii na koncie google - więc z tym nie będzie problemu Resztę muszę odzyskać z zapchanego konta xiaomi (chmury) Mogę zalogować się i nawet wyeksportować kontakty do pliku .vcf (czyli kontakty też już mam) 1. Notatki w chmurze mogę otworzyć ale mam ich sporo i nie widzi mi się przepisywanie. Da się to jakoś wyeksportować do plików żeby potem importować je do nowego telefonu? 2. I najważniejszy problem, mam dużo wiadości (sms/mms) w których jest sporo ważnych dla mnie wiadomości. Jak wchodzę w wiadomości w chmurze to ładuje, ładuje i nic dalej nie otwierają się. Jak odzyskać wiadomości? EDIT: Raz się załadowały więc i pytanie jak je wyeksportować do nowego telefonu?
×
×
 • Create New...