peter1987

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About peter1987

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3Pro 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakieś sprawdzone źródło na ekrany do Redmi Note 5 Pro? Na polecany dragon-tt do RN5Pro nie ma. A na Aliexpress są różne opinie. Może jakiś sprawdzony sprzedawca? Na GearBest wyświetlacz 50-70 dolców i to bez ramki. Drogo jak doliczyć jeszcze koszt wymiany.
 2. Nie wiem czy obecnie jest dostępny. GearBest z europejskiego magazynu.
 3. Wyświetlacz z digitizerem i ramką na Ali kupisz za 100 zł.
 4. Może ktoś ma namiary na oryginał wyświetlacza do Redmi Note 5 Pro?
 5. Z tego co wyczytałem to ten bez ramki musisz odklejać na gorąco (da radę zwykłą suszarką). Z ramką wymieniasz wyświetlacz razem z ramką. Na necie spotkałem się z opiniami że nieraz łatwiej wymienić wyświetlacz bez ramki niż z ramką bo właśnie problematyczne staje się przekładnie podzespołów. Jak wygląda sytuacja w Redmi Note 5 Pro lepiej z ramką czy bez? Jakiś sprawdzony dostawca? Najlepiej oryginał. Na dragon-tt nie znalazłem.
 6. Tak kalendarz Google jest zainstalowany a powiadomienia z niego wyłączone. Co ciekawe w Kalendarzu Google wszystko wyświetla ok.
 7. To wtedy chyba używa dwóch pasm jednocześnie żeby było szybciej. Mój router np nie daje takiej możliwości, można się łączyć albo z 2,4 albo z 5
 8. Witam, Mam nietypowy problem. Apki kalendarz używam tej od xiaomi, natomiast, konto kalendarza jest to od Google. Problem jest ok godz. 24 gdy przeglądam kalendarz. Wszystko przesuwa się o 1 dzień. Tzn. Wydarzenia np z 26.06 wyświetlają się pod datą 27.06. Gdy chce edytować wydarzenie pokazuje dobrze 26.06. Co jest przyczyną tego? Bug Apki czy może co innego? Strefę czasową w Google i aplikacji mam Berlin (+2) Dodam że jak wchodzę przez aplikację Google wszystko wyświetla się dobrze.
 9. Dla potwierdzenia tylko napisze że przywrócenie z chmury przebiegło bez problemu choć trwało długo.
 10. Witam. Mam mały problem z obsługą telefonu. Być może dlatego że po raz pierwszy mam klawisze "funkcyjne" na ekranie a nie fizyczne pod ekranem. 1. Jak się przełącza między aplikacjami? W Redmi Note 3 pro wystarczyło że przytrzymam klawisz "menu" lub "home" w zależności co kto sobie ustawił. Gdzie tu jest taka opcja? Gdy ustawiam obsługę gestami (bez klawiszy) to wystarczy przeciągnąć palcem z dołu do góry i przytrzymać. 2. Gdy mam włączoną obsługę gestami (bez klawiszy) to jaki gest zastępuje klawisz "menu"? Chodzi o dodatkowe opcje/ustawienia w aplikacjach np w Galerii opcje kopii zapasowej w chmurze Dla jasności telefon Redmi Note 5 Pro 4/64 MIUI 9.5 Global
 11. ABC Data już dawno wydało komunikat że instalacja xiaomi.eu/miuipolska nie powoduje utraty gwarancji https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/
 12. To nie będzie ten sam telefon. Na pewno nie usunie mi się wszystko z chmury?
 13. Witam, Telefon Redmi Note 3 Pro uległ mi całkowitemu zniszczeniu. Zamówiłem już Redmi Note 5 Global (czy jak kto woli Pro) i moje pytanie jak przywrócić wszystko z RN3Pro na RN5 Mam kopię galerii na koncie google - więc z tym nie będzie problemu Resztę muszę odzyskać z zapchanego konta xiaomi (chmury) Mogę zalogować się i nawet wyeksportować kontakty do pliku .vcf (czyli kontakty też już mam) 1. Notatki w chmurze mogę otworzyć ale mam ich sporo i nie widzi mi się przepisywanie. Da się to jakoś wyeksportować do plików żeby potem importować je do nowego telefonu? 2. I najważniejszy problem, mam dużo wiadości (sms/mms) w których jest sporo ważnych dla mnie wiadomości. Jak wchodzę w wiadomości w chmurze to ładuje, ładuje i nic dalej nie otwierają się. Jak odzyskać wiadomości? EDIT: Raz się załadowały więc i pytanie jak je wyeksportować do nowego telefonu?
 14. Dorzucę że ja też miałem problem że telefon co jakiś czas się resetował. Problemem była padająca już karta SD (albo gniazdo na karty SD). Kartę przełożyłem do laptopa partycja, partycja RAW. Na szczęście dane udało się odzyskać. Teraz w telefonie nie działa mi już żadna karta SD więc najprawdopodobniej padł slot na karty SD. Od tego czasu telefon nie uruchamia się ponownie. Dla potomnych jeśli telefon sam wam się resetuje spróbujcie wyjąć kartę SD i zobaczyć czy problem dalej występuje.
 15. Witam. http://s.aliexpress.com/uauymUfa Czy ktoś testował? Jest do tego jakaś dedykowana aplikacja? Działa z Xiaomi Redmi Note 3 Pro? Takie filmy z YouTube działają?