Jump to content

damiano914

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About damiano914

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zakupiłem na aukcji kamerę yi outdoor 1080p. Niestety jest to jednak wersja chińska. Przy sparowaniu z aplikacją wyskakuje błąd, prosi o instalacje wersji chinskiej. Na niej też coś mi nie idzie. Czy mogę prosić o informację czy da się i jak wgrać soft na Europę do kamery, czy jest inne rozwiązanie tego problemu?
 2. Ja mam, polecam. Fajnie zakrywa aparat i trzyma się super w rękach. I oczywiście w przypadku posiadania niebieskiej wersji nie zakrywa koloru jak case czarny.
 3. Dziękuje, sprawdziłem. W okienku widnieje, że jest błąd. Czy mogę jakoś sam to rozwiązać? Czy nowe oprogramowanie może pomóc, czy jednak czytnik do naprawy?
 4. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Może to wina oprogramowania MIUI lub androida.Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.
 5. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...