Jump to content

damiano914

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

damiano914's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, zakupiłem na aukcji kamerę yi outdoor 1080p. Niestety jest to jednak wersja chińska. Przy sparowaniu z aplikacją wyskakuje błąd, prosi o instalacje wersji chinskiej. Na niej też coś mi nie idzie. Czy mogę prosić o informację czy da się i jak wgrać soft na Europę do kamery, czy jest inne rozwiązanie tego problemu?
 2. Ja mam, polecam. Fajnie zakrywa aparat i trzyma się super w rękach. I oczywiście w przypadku posiadania niebieskiej wersji nie zakrywa koloru jak case czarny.
 3. Dziękuje, sprawdziłem. W okienku widnieje, że jest błąd. Czy mogę jakoś sam to rozwiązać? Czy nowe oprogramowanie może pomóc, czy jednak czytnik do naprawy?
 4. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Może to wina oprogramowania MIUI lub androida.Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.
 5. Część. W dniu wczorajszym miałem problem ze swoim telefonem Redmi Note 5. Najpierw sam się wyłączył i uruchomiłem go za 5 razem. Wszystko się uspokoiło ale nie działa czytnik linii papilarnych a do tego w ustawieniach nie ma żadnych opcji z nim związanych. Dołączam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...