szwondel

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About szwondel

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P
 1. Pewnie nikt nie będzie wiedział o co chodzi... no ale spróbuję bo już nie wiem co robić. Przez kilka miesięcy wszystko było dobrze. Zainstalowałem ostatnią aktualizację, przez jeden dzień wszystko było dobrze. Aż tu nagle... przestał działać klawisz do cofania. I najlepsze jest to, że tu na pewno nie chodzi o to, że ten przycisk się zepsuł. Nie - bo on działa. Z tym, że nie da się nim cofać. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało. Skąd wiem, że ten przycisk działa (w sensie, że nie jest to usterka fizyczna przycisku)? 1) Jak przytrzymam go chwilę, to zamyka się aplikacja (bo tak ustawiłem w opcjach). 2) po zamianie stronami przycisku 'ostatnie aplikacje(?)' i 'przycisku wstecz' - ten pierwszy (w miejscu gdzie wcześniej był przycisk wstecz) działa, a przycisk wstecz na nowym miejscu nie działa. 3) W pasku powiadomień przycisk do cofania działa - jak kliknę to pasek się zwija. 4) Po wstukaniu *#*#6484#*#* przycisk ten jest odczytywany przez telefon. 5) Gdy włączy się wibracje przycisków funkcyjnych - to po stuknięciu tego przycisku telefon wibruje. Gdyby ktoś wiedział co tu się stało, to byłbym wdzięczny za pomoc.
 2. Czas ładowania oryginalną ładowarką jest bardzo dobry, nigdy nie mierzyłem ile czasu to zajmuje, ale długo nie trzeba czekać do pełnego naładowania baterii. Widgety można także uzyskać poprzez uszczypnięcie ekrany dwoma palcami. Uszczypnięcie trzema palcami - edycja ekranów.
 3. szwondel

  Opóźnione powiadomienia i budzik

  Spróbuj może: Ustawienia > Urządzenie > bateria i wydajność > oszczędzanie baterii > wybierz aplikację > tutaj znajdź swoją aplikację, budzik > i popróbuj na różnych profilach - bez ograniczeń/Oszczędzanie MIUI. Może coś pomoże
 4. szwondel

  Przestał działać dotyk

  A restart telefonu po prostu nie pomógł? Już miałem tak z 4 razy może, że telefon się zawiesił - dotyk nie działał, a odblokowywał się tylko za pomocą palca. Po restarcie wszystko grało
 5. szwondel

  Rom miui polska

  Nie masz MiuiPolska - tylko masz tzw. syfiasty ROM, jak to na tym forum jest nazywane. Jak możesz z tego wyjść? Na przykład według tego poradnika:
 6. Dziękuję za pomoc, zainstalowane. Dla osób które będą jeszcze wgrywać - nie zapomnijcie zrobić kopii plików z telefonu (jeśli macie jakieś ważne), gdyż podczas instalacji utracicie je.
 7. Cześć. Postanowiłem w końcu zabrać się za wgranie tego ROMu. Jednak problemy mam na samym początku. A mianowicie - tak jak widać na załączonym zdjęciu, nie mam sterownika ADB - przez co nie ma możliwości przejścia do kolejnych kroków. Próbowałem instalować to przy pomocy ADB Driver Installer 2.0 - jednak nie wykrywa mojego telefonu, nie ma go na liście. Wyłączyłem weryfikację sterowników. Windows 8.1 64 bity. Debugowanie w telefonie włączone. Ktoś wie o co tutaj chodzi? Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.
 8. Dobrze, może nie mają, z pewnością o tym poczytam. Ale tak czy siak - jaki to ma wpływ? Okej - może i nie zależy od ilości megapixeli jakość tych zdjęć. Ale fakt pozostaje taki, że zdjęcia nie są super i to w mojej subiektywnej opinii zaliczam do wad
 9. Większych problemów nie mam, jedynie aparat w nocy, w ciemnym pomieszczeniu to porażka. W porównaniu np. z jakimś innym, starym samsungiem - z 'gorszym' aparatem - ten samsung wygrywa. Niby 16 megapikselowy aparat, ale zdjęcia wyglądają jak z jakiegoś aparatu ze szrotu. (Mówię oczywiście tylko o sytuacji, kiedy jest ciemno, bo w świetle to nie jest źle)
 10. szwondel

  Backlight bleeding

  Też sprawdziłem. Nie mam żadnych przebić, nawet przy górnej krawędzi. Przynajmniej ja tego nie dostrzegam
 11. szwondel

  Telefon nie reaguje na dotyk.

  Zrobiłem edycję posta, ale napiszę tutaj jeszcze raz. To właśnie aplikacja Endomondo u mnie powoduje taki problem, że dotyk całkowicie przestaje działać, reagować. Byłem przekonany, że telefon zrestartować można jedynie za pomocą dotyku (co pojawia się przy krótkim przytrzymaniu klawiszu), dlatego spanikowałem. Jednak teraz już działa - dziękuję Ci i tak za zainteresowanie. Nie mam pojęcia dlaczego, ale to właśnie ta aplikacja taki problem powoduje. Jednak dobrze, że telefon działa, a bez endomondo da się żyć.
 12. Witam. Telefon kupiłem kilka dni temu, nie było z nim żadnych problemów - do teraz. Ściągnąłem program endomondo, chciałem sprawdzić jak działa na tym telefonie, więc poszedłem się przebiec. Gdy zrobiłem krótką rundkę, odblokowałem telefon palcem i chciałem zatrzymać działanie endomondo, ale się nie dało. Później zorientowałem się, że telefon w ogóle nie reaguje na dotyk. Nie działają trzy dolne przyciski, działają jedynie przyciski do regulacji głośności i ten klawisz do blokowania. Po odblokowaniu telefonu pojawia się jedynie program endomondo, a tam upływający dalej czas. Co się mogło stać? Przecież telefon miałem normalnie w kieszeni, nie upadł mi ani nic. Prosiłbym o jakieś porady, za które z góry dziękuję. Czy to wina oprogramowania? Mam ten 'syfiasty' ROM, który wgrywany jest przez polskich sprzedawców, ten ze spolszczeniem, nazwany bodajże global 7.1. Jednakże nie było z nim wcześniej żadnych problemów. Po podłączeniu przez USB do komputera i po odblokowaniu palcem, normalnie widać wszystkie pliki w telefonie. @EDIT Działa, przepraszam za zamieszanie, post można usunąć. Jestem na tyle durny, że nie zorientowałem się wcześniej, że można wyłączyć i włączyć telefon przyciskiem, bez używania dotyku. Telefon działa, nie mam pojęcia dlaczego, ale aplikacja Endomondo cały czas powoduje ten problem, nie wiem czy tylko u mnie, no ale problem jest.
 13. szwondel

  Gdzie kupic

  Osobiście także myślałem nad sprzedawcą MiSpot, no ale niestety nie znalazłem żadnych opinii na temat tego sklepu. Na allegro wszystko komentarze są w porządku, no ale dłuższych wypowiedzi na ten temat nie znalazłem. Jeszcze poszukam, jednak możliwe, że zostanę właśnie przy tym sklepie.
 14. szwondel

  Gdzie kupic

  Z tego co czytałem na tym forum, to xiaomi.com.pl wcale nie jest oficjalnym sklepem w Polsce. Sprzedają także na allegro. Wydaje mi się, że nie ma co wprowadzać ludzi w błąd. Odsyłam do tego tematu: https://miuipolska.pl/forum/topic/10125-niepolecane-sklepy-xiaomi/ Co samego pytania, to sam mam problem, bo nie wiem którego ze sprzedawców wybrać. Na stronie głównej miuipolska.pl, w polecanych sklepach są: Technos-online oraz accessories4you.pl. Być może któryś z tych warto wybrać.