Jump to content

szwondel

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P

Recent Profile Visitors

605 profile views

szwondel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Telefon zaktualizowany do 11. Jak na ten moment nie zauważyłem tych pasków. A wy jak tam?
 2. Tak. To będzie ten problem. Po zmianie wszystko działa jak należy
 3. Cały czas włączone dane komórkowe, wifi (pół na pół będzie wifi i LTE) synchronizacja i bluetooth które jest połączone z mi bandem. Ekran prawie cały czas na jakieś 60-75 procent jasności, no wieczorem oczywiście mniej Ten system android coś ciągnie, ale ja jestem zadowolony. W ciągu jednego dnia nie jestem w stanie tej baterii rozładować.
 4. Zapłaciłem już telefonem 8 razy. Wszystko poszło bez żadnego problemu. Jak na razie działa :)
 5. Zmieniłem w ustawieniach zabezpieczenie na to ze screena i pierwsza płatność telefonem się udała. Zobaczymy jak będzie dalej. Może to właśnie jest rozwiązanie tego problemu. Płatność aplikacją peopay.
 6. Płacicie swoim telefonem w sklepach? Mam na swoim telefonie ROM globalny, sprzęt na rynek europejski z oficjalnej dystrybucji. Problem jest taki, że za nic nie da się płacić telefonem. W przypadku google pay wyskakuje komunikat że moim telefonem nie da się płacić w sklepach. Natomiast w przypadku aplikacji bankowej (peopay) jest podobnie, przy czym błąd wyskakuje już na samych terminalach w sklepach, gdzie tam jest informacja że jest błąd karty lub żeby użyć tylko jednej karty. Na moim starym Mi Note 2 działa bez żadnego problemu i google pay i peopay. Wiem, że telefon nowy ale może ktoś coś będzie wiedział co może być nie tak.
 7. Jutro wrzucę wszystkie statystyki, po całym dniu użytkowania. Dzisiaj to już go co chwilę doladowywalem to nie ma za bardzo sensu
 8. No tak u mnie to jakieś 8h, przy 7 procentach podłączyłem do ładowania i dobiło do tych 24. 8h na luzie wyciąga. Coś ten twój model jest dziwny że ledwo 4h masz.
 9. Pewnie nikt nie będzie wiedział o co chodzi... no ale spróbuję bo już nie wiem co robić. Przez kilka miesięcy wszystko było dobrze. Zainstalowałem ostatnią aktualizację, przez jeden dzień wszystko było dobrze. Aż tu nagle... przestał działać klawisz do cofania. I najlepsze jest to, że tu na pewno nie chodzi o to, że ten przycisk się zepsuł. Nie - bo on działa. Z tym, że nie da się nim cofać. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało. Skąd wiem, że ten przycisk działa (w sensie, że nie jest to usterka fizyczna przycisku)? 1) Jak przytrzymam go chwilę, to zamyka się aplikacja (bo tak ustawiłem w opcjach). 2) po zamianie stronami przycisku 'ostatnie aplikacje(?)' i 'przycisku wstecz' - ten pierwszy (w miejscu gdzie wcześniej był przycisk wstecz) działa, a przycisk wstecz na nowym miejscu nie działa. 3) W pasku powiadomień przycisk do cofania działa - jak kliknę to pasek się zwija. 4) Po wstukaniu *#*#6484#*#* przycisk ten jest odczytywany przez telefon. 5) Gdy włączy się wibracje przycisków funkcyjnych - to po stuknięciu tego przycisku telefon wibruje. Gdyby ktoś wiedział co tu się stało, to byłbym wdzięczny za pomoc.
 10. Czas ładowania oryginalną ładowarką jest bardzo dobry, nigdy nie mierzyłem ile czasu to zajmuje, ale długo nie trzeba czekać do pełnego naładowania baterii. Widgety można także uzyskać poprzez uszczypnięcie ekrany dwoma palcami. Uszczypnięcie trzema palcami - edycja ekranów.
 11. Spróbuj może: Ustawienia > Urządzenie > bateria i wydajność > oszczędzanie baterii > wybierz aplikację > tutaj znajdź swoją aplikację, budzik > i popróbuj na różnych profilach - bez ograniczeń/Oszczędzanie MIUI. Może coś pomoże
 12. A restart telefonu po prostu nie pomógł? Już miałem tak z 4 razy może, że telefon się zawiesił - dotyk nie działał, a odblokowywał się tylko za pomocą palca. Po restarcie wszystko grało
 13. Nie masz MiuiPolska - tylko masz tzw. syfiasty ROM, jak to na tym forum jest nazywane. Jak możesz z tego wyjść? Na przykład według tego poradnika:
 14. Dziękuję za pomoc, zainstalowane. Dla osób które będą jeszcze wgrywać - nie zapomnijcie zrobić kopii plików z telefonu (jeśli macie jakieś ważne), gdyż podczas instalacji utracicie je.
 15. Cześć. Postanowiłem w końcu zabrać się za wgranie tego ROMu. Jednak problemy mam na samym początku. A mianowicie - tak jak widać na załączonym zdjęciu, nie mam sterownika ADB - przez co nie ma możliwości przejścia do kolejnych kroków. Próbowałem instalować to przy pomocy ADB Driver Installer 2.0 - jednak nie wykrywa mojego telefonu, nie ma go na liście. Wyłączyłem weryfikację sterowników. Windows 8.1 64 bity. Debugowanie w telefonie włączone. Ktoś wie o co tutaj chodzi? Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.
×
×
 • Create New...