Jump to content

Agasharr

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Agasharr

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jak dla mnie bateria nohon to rewelacja. Lepsza nie tylko od ponad rocznego oryginału ale i na nowym telefonie takiego sot nigdy nie widzalem. Żadnych slim miui czy innych modyfikacji nie mam zaistalowanych.
 2. Uwzieliście się na to LTE kilka razy sprawdzałem i na necie z Orange zawsze większą prędkość pobierania miałem na 3G, pingi podobne. Co innego wysyłanie, tu LTE było zawsze wielokrotnie szybsze - tylko średnio mi to potrzebne.
 3. Chyba taki urok miui że u każdego działa inaczej. Ja akurat "trafiłem" na telefon który ma 3-3,5 h sot obojętnie od tego co wgram. Dopiero wyłącznie wifi w trybie uśpienia i dostępności skanowania w ustawieniach zaawansowanych oraz przełączenie na 2 g dało mi 4h sot.
 4. Spróbuj podłączyć do portu usb w komputerze i naładować w ten sposób. Miałem podobny problem w redmi note 3 pro żony, stał na 0% i ni jak nie chciał się ładować. Podłączyłem kilka razy do różnych portów usb na chwile, aż zaskoczył i zaczął się ładować.
 5. Ja mam 3-3,5 h sot obojętnie od tego co zainstaluje. Nie zmieniam co tydzień softu ale sprawdzałem 2 wersja miui 7 i 3 miui 8 + odchudzona wersja z http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/general/best-sot-t3434915 Statystyki baterii obserwuję od 13 kwietnia i zawsze wychodzi stabilne 3-3,5 h (zależnie od sposobu używania) obojętnie od wersji miui.
 6. To bądź Mortem a nie trolem i napisz kilka słów wyjaśnienia ;P
 7. Witam. Żona zakupiła u tego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro. Szybka przesyłka, dobry kontakty i... problem z telefonem. Telefon nie ładował się, ani na dołączonej ładowarce ani na ładowarce od Redmi Note 2. W końcu sugerując się http://en.miui.com/thread-284776-1-1.html i po podłączeniu do kilku usb 2.0 i 3.0 na 2 komputerach ( nie sprawdzałem po każdym podłączeni czy zaskoczyło) telefon zaczął się ładować, również na ładowarkach na których wcześniej się nie ładował.
 8. Te 15 zł to z przesyłką? Ja kupiłem szkło Wozinksy za 8 zł + przesyłka. Otwory na aparat, czujniki są oddzielnie. Szkło założyło się niemalże samo - czytaj łatwo założyć. Po 3 tyg. 0 rys ale staram się nie nosić z kluczami . Przylega dobrze, minimalnie nie przylega przy jednej krawędzi na długości około 2 mm, i szerokości ~0,5 mm podejrzewam że to wina nieprecyzyjnego wycięcia.
 9. Ja na 6.3.3, działa mi wszystko czego używam to dalej nie tykam
 10. A problem z filami dalej występuje? Poza tym jakie ustawienia były za wysokie? Grałem na wysokich i nie było z tym żadnego problemu.
 11. Grałem trochę w wot'a bez najmniejszych problemów, system miui polska 7.3 (6.3.3)
 12. Tam kupowałem, zwykłą wersję nie prime. Szybka wysyłka i nie pomylili się z kolorem . Potwierdzam że system do wymian.
 13. Przy nagrywaniu w full hd niby 30 fps (tak pokazuje mx player) ale jakoś różnicy w filmach z włączonym hdr i bez nie widzę.
 14. czy przy nagrywaniu wideo dostępne jest hdr w standardowej apce ?
×
×
 • Create New...