Jump to content

Fraser

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Fraser

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok,dziękuje za pomoc.Wiecie może ile potencjalnie będzie kosztować wymiana głośnika w serwisie,np w micenter we Wrocławiu?
 2. No dobrze,ale czy jest jakiś sposób żeby to odratować? Może jakieś odpłatne usługi ?
 3. Witam bardzo serdecznie.W dniu dzisiejszym postanowiłem zdjąć tylną,dolną naklejkę z mojego telefonu redmi 3s.Po zdjęciu naklejki został na nim ślad kleju.Aby go wytrzeć,postanowiłem przetrzeć klej ściereczką nawilżoną płynem do naczyń.Po wykonaniu czynności sprawdziłem czy jest wszystko ok z głośnikiem,okazało się,że głośnik gra bardzo cicho,gdyż najprawdopodobniej dostało się tam trochę płynu.Zdezorientowany,postanowiłem,że spróbuję skierować powietrze z suszarki z bezpiecznej odległości na głośnik.Okazało się,że głośnik gra teraz głośno tak jak wcześniej,lecz gra bardzo nieczysto.Mocniejsze
 4. No raczej ciężko będzie bez nowego romu.Może znajdź kogoś kto mógłby to wgrać dla ciebie ?
 5. Hmm,telefon się nagrzewa ? A aktualizację zawsze warto zrobić.
 6. Sprawdzałeś kartę w innym telefonie ?
 7. Problemem jest rom,przez który to nie działa.Tak,jak piszesz-poczekaj na aktualizacje,które z pewnością to dodadzą.
 8. Najlepiej było by cofnąć aktualizacje(jeżeli jest taka możliwość),lub wgrać starszy rom.
 9. Próbowałeś różne karty,czy tylko jedną ? Może karta ma zbyt niską klasę,albo slot jest uszkodzony,lub jest jakiś problem z romem.
 10. Jaki masz zainstalowany ROM ? Może to on powoduje problem
 11. Może kalibracja ekranu tego typu aplikacją ? Podczas użycia połóż telefon poziomo https://play.google.com/store/apps/details?id=redpi.apps.touchscreencalibration&hl=pl
 12. O ile się nie mylę,to nie da się normalnie przenosić apek na sd,jest to dostępne od androida 6.0,ewentualnie,może miui to wprowadza ale nie mam pojęcia.
 13. Na redmi note 3 pro,z czago co mi wiadomo nie ma miuipolska.Jest tylko ten global,którego posiadasz.Może sprawdź,czy nie masz włączonego jakiegoś trybu oszczędnego,który niekorzystnie wpływał by na wydajność urządzenia.
×
×
 • Create New...