Nadrill

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Nadrill

 • Rank
  Nowy
 1. Redmi note 3 Pro. ROM Miui Global 7.3.7.0 stabilna. Telefon widzi kartę pamięci. Jej rozmiar też jest podany, ale nie zapisuje się tam prawnie nic. Właśnie- prawie. Bo tworzą się jakby foldery od niektórych aplikacji w folderze Android/obb i /data, ale są puste. Nie pamiętam w jakim formacie ( prawdopodobnie FAT32, ale głowy sobie uciąć nie dam). Nie mam takiej możliwości teraz, a na xiaomi nie pozwala mi zajrzeć w format ( albo nie wiem jak, bo nie mam opcji formatuj po podłączeniu pod kompa). Jeżeli to bardzo ważne to mogę przeformatować na innym urządzeniu. Czy to może być od tego? Telefon widzi raczej kartę w eksploratorze, bo ogólna pojemność z wewnętrzych 8 "powiększyła" się tak jakby do 23 gb ogólnie więc raczej widzi ją+ mogę zmieniać aktualny dysk z wewnętrzenej na SD
 2. Przepraszam jeżeli zły dział Ostatnio zacząłem przeglądać swój stan pamięci i jakoś zainteresowało mnie to czemu moja karta pamięci jest pusta pomimo tego, że w opcjach mam zaznaczone, że wszystko powinno się do niej kierować? Co się dzieje. Żadna gra ani aplikacja nie przenosi plików do karty SD a gdzieś wyczytałem, ze powinna to robić automatycznie a oddzielne aplikacje typu 2 SD po porstu przenoszą do ekratu app info? Co można z tym zrobić? To jest normalne ? Czy to może być wina samego SD ? Oglądałem też manualnie foldery i zajęta pojemność plików samych w sobie nie jest adekwatna do wyświetlanego używanego miejsca w samym telefonie. Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania ?
 3. Ostatnio zacząłem przeglądać swój stan pamięci i jakoś zainteresowało mnie to czemu moja karta pamięci jest pusta pomimo tego, że w opcjach mam zaznaczone, że wszystko powinno się do niej kierować? Co się dzieje. Żadna gra ani aplikacja nie przenosi plików do karty SD a gdzieś wyczytałem, ze powinna to robić automatycznie a oddzielne aplikacje typu 2 SD po porstu przenoszą do ekratu app info? Co można z tym zrobić? To jest normalne ? Oglądałem też manualnie foldery i zajęta pojemność plików samych w sobie nie jest adekwatna do wyświetlanego używanego miejsca w samym telefonie. Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania ?
 4. Ogólnie to może przestawię swoją opinię. Dużo czytałem tuytaj na forum. Szukałem innych sklepów itp, ale jednak cena kusiła za bardzo. Postanowaiłem mimo wszystko zaryzykować. I opłaciło się na razie. Telefon dotarł na następny dzień praktycznie. Wszystko zgodnie z opisem z wgranym odpowiednim Romem. Telefon cudowny i w dobrej cenie. Kontakt dalej leży, widać, że zamówienia są generowane automatycznie. Jeżeli chodzi o kontakt z osobą jakąkolwiek to jest tragedia niestety. Myślę, że to jest spowodowane ostatnim przenoszeniem magazynu. Niepotrzebnie dalej prowadzili sprzedaż przez te kilka niedostępnych dni i zrobił im się burdel. W każdym bądź razie zamówienie zrealizowane pomyślnie. Liczę na to, ze ogarną sobie jeszcze kontakt do siebie. (Moja dziewczyna robiła też zamówienie i dostaliśmy w tym samym czasie więc moja opinia liczy się x2 użytkowników)