Jump to content

K4M1L

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

K4M1L's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. To jeszcze jedno pytanie, ściągałęm ROM z pod tego adresu: http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=kenzo_global&b=F&r=global&n=, czy jest jeszcze jakiś inny ROM, który mogę spróbować, zanim wyślę do serwisu?
 2. Niestety nie pomogło :(. Próbowałem instalować ROM developerski jak i stabilny. Może ktoś ma jakiś pomysł?
 3. Procesor to Snapdragon 650, jak można się upewnić która to edycja?
 4. Cześć, Potrzebuje waszej pomocy, dostałem telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro, który jak twierdzi właścicielka po aktualizacji przestał wydawać z siebie dźwięki. Symptomy: - brak dźwięku, - po wybraniu dialera - crash systemu (proces system przestał działać, czy chcesz zakończyć ... ) Co już próbowałem robić: Oryginalnie był global, próbowałem zainstalować ROM od nowa, to nie pomogło, odblokowałem bootloader i zainstalowałem MIUI Polska, to również nie pomogło. Pełen Wipe - brak pomocy. Może ktoś poratować sprawdzonym sposobem na naprawienie?
 5. Tak, w zipie ściągnąłem ze strony głównej wersje.
 6. Cześć, Posiadam Mi 4c, z Androidem 5.1.1 LMY47V, MIUI 7 od MIUI Polska 6.1.14, chciałem zainstalować aktualizacje, bo jakiś czas ich nie instalowałem, wcześniej instalowałem przez aplikację Aktualizację -> aktualizuj z ZIP i elegancko się intalowało, natomiast teraz przy takiej próbie wyskakuje mi, że wszystko jest aktualne. Czy powinienem aktualizować w jakiś inny sposób telefon? I taki mały offtop, czy pojawi się Android 6.0 na ten telefon? Dodam jeszcze TWR 2.8.7.1
×
×
 • Create New...