Maxiorekk

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Maxiorekk

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9 & Mi5
 1. Poużywałem sobie trochę telefonu na globalu i jest rakieta Chciałem od razu wgrywać TWRP i flashować EU ale trzeba czekać na unlock bootloadera 168h, nie wiem co za pajac to wymyślił. Tak czy siak tydzień minie i flashuje xiaomi.eu bo wkurza mnie brak tych ikon, a te wszystkie aplikacje które mają to naprawić to druciarstwo trochę.
 2. Ktoś w skrócie wytłumaczy o co chodzi z tymi powiadomieniami? Przewertowałem trochę forum wstecz i widziałem właśnie jakieś posty bodajże z czerwca, że były jakieś problemy z ikonkami. To oni dalej tego nie naprawili w Globalu?
 3. Jutro prawdopodobnie przyjdzie do mnie mi9. Krótka piłka - zostawać na globalu czy od razu instalować eu? Dawno nie używałem MIUI bo na starym Mi5 już dawno przesiadłem się na LineageOS. EU będzie stabilniejsze?
 4. Niektóre egzemplarze MI5 z ekranem LGD mają taki problem, że jaśniejsze rzeczy wypalają się na ekranie. Rozwiązanie masz tutaj
 5. Gdzieś czytałem, że podobno jak ma się ekran LGD to przyciski dotykowe nie działają w większości custom romów. Wie ktoś jak to z tym jest? Interesuje mnie RR albo LineageOS
 6. Chodzi o to, że chciałem zakupić wersje International (kate) i nie mam pojęcia czy gdziekolwiek można dostać etui/szkło do tego modelu.
 7. Do Redmi Note 3 Pro dorzucają w Technosie szkło i etui?