Jump to content

MasakRRa

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MasakRRa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Pisałem do nich w tej sprawie bo nawet nie wysłali mi faktury. Odpisali mi wciągu 30min i powiedzieli że proszę przesłać telefon na podany adres i formularzem usterki itp. Tylko muszę pojechać do domu po pudełko bo chcą calą zawartość...
 2. zrzut ekranu niestety nie pokazuje tego, jedynie bym musiał zdjęcie zrobić tego. Kupwane na aze.com.pl
 3. Jak byłem zadowolonym użytkownikiem od października tego telefonu to już jakiś problem mnie napotkał. Mianowicie. Gdy np długo używam jednej aplikacji np messenger czy whatsup a ekran cały czas jest w użytku. To tak jakby wypala obraz tego messengera i whatsupa na ekranie. Dziwnie to wygląda... Po odłożeniu telefonu. Problem znika, Wina wyświetlacza?
 4. a ja cały czas nie mogę zainstalować najnowszej wersji bo wyskakuje mi błąd 'zip file is corrupt'
 5. Ja dziś zainstaluje! Jutro pójdę biegać wiec się wypowiem po biegu.
 6. Dzis jak poszedłem biegać to złapał fixa, ale po 200m sygnał zaginał. Wiec czasami działa poprawnie, czasami nie... Słabo
 7. No nawet nie wiem ile to jest km, bo pokazało, że cała trasa mnie wyniosła 4.31 km! a tak na ile to wyniosło to kurde nie wiem! ehhh... niech to naprawią bo telefon super, aaa tu takie bugi!
 8. Dziś wróciłem do biegania i oto jaki problem zastałem podczas końca biegu 'bieg na skróty' ? xd do czerwonej kreski jest dobrze potem beznadzieja.
 9. Ja mam podobny problem. Np nie mam dźwięku przy dostaniu wiadomości od WhastApp'a a przy np snapchatcie i messenger nie dostaje żadnych powiadomień. A mam wszystko ustawione aby dostawać powiadomienia.
 10. U mnie po aktualizacji do najnowszej wersji mam powrót problemu z filmami nagranymi (brak obrazu, dźwięk jest) Nie wiem czemu usunęły mi się kontakty, smsy, notatki itp. A jak chce przywrócić z chmury to nie mogę, bo niby brak kopii... a synchronizowałem przez instalacja. Można jakoś sprawdzić czy są zapisane w chmurze?
 11. podziałało. dzięki Tylko ja instalowałem po przez aplikacje aktualizacje, potem samo przechodziło do TWRP, bo bezpośrednio przez TWRP wyskakuje mi błąd
 12. Czyli mam rozumieć, zainstalowałeś dwa razy tą sama aktualizację? Pod rząd?
 13. Każdą aplikacją jaką nagrywam filmik (czy to systemowa, od messenger'a) zawiesza się obraz po 1sek i w tle leci tylko dzwięk. Używam VLC bo oglądam pobrane seriale na telefonie i było ok, do czasu gdy zainstalowałem aktualizacje. Teraz każdy filmik nagrany po aktualizacji nie działa poprawnie.
×
×
 • Create New...