Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 20.01.2019 w Odpowiedzi

  1. Co do pierwszej opcji to pierwsze słyszę. Najlepiej jednak ustawić region na Indie, wtedy masz pewność że wszystko powinno działać Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  2. @Vergiliusz @Mlynkov A mnie ciągle zastanawia jaką zależność ma wielkość ekranu LCD w stosunku do poboru prądu. Wszyscy o tym piszą, a jakoś nigdy nie widziałem porównania poboru prądu przez podświetlenie wyświetlacza. Czy ekran większy o cal pobierze dużo więcej energii, a jeśli tak do dlaczego i ile. Czy jasności ekranów są identyczne gdyż wtedy takie stwierdzenie ma jakieś poparcie fizyczne, etc.
    1 punkt
  3. gdyby było, nie prosiłbym o linki
    1 punkt
  4. no softu xiaomi.eu - a porównianie 4prime z 8lite pod kątem baterii to trochę bez sensu...
    1 punkt
  5. Dobra, hasło wifi zmienione dla Xiaomi hub Roborock S50 Oczyszczacze powietrza Kamer Żarówek, lampek oraz pasków Led Harmony hub Całość zajęła jakieś 2h. Ale się udało [emoji16] Potwierdzam że po ponownym dodaniu hub'a wszystkie automatyzacje pozostały i działają. Dzięki za pomoc Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  6. A mógłbyś napisać lub podać link do GCAM oraz do fixa ? - używasz tego na romie miuipolska ?
    1 punkt
  7. W customach szału nie ma ale najbardziej stabilny i wspierany cały cały czas jest rom syberia. Miui ju z nie ma wsparcia, więc dla mnie przynajmniej jest skreślone.
    1 punkt
  8. Wiemy... Qrczaki... A powinienem napisać: gdzie z tą cegłą? W plecaku nosisz?
    1 punkt
  9. Wczoraj pojawił się January 2019 OTA update - 10.0.3.0 dla Mi A2 Lite. Poza styczniowymi poprawkami bezpieczeństwa zauważyłem: - dodano wsparcie Dual LTE/VOLTE - karta Orange i Play, obie mają VOLTE i LTE aktywne jednocześnie. - naprawiono w koncu zamienione simsloty. Teraz simslot 1 jest widnoczny w systemie jak sim 1, simslot 2 jako sim 2. - w menu Bateria dodano możliwośc właczenia procentowego pokzaywania stanu baterii. - uzupełniono nieprzetłumaczone na PL pozycje w Menu - ja jedynie zwrócilem uwagę na uzupełnione tłumaczenia w menu Sieć i internet
    1 punkt
  10. Może coś w tym jest. A gdyby np połączyć jeden z aplikacją Mi home a drugi tylko z jakąś inną?
    1 punkt
  11. Słabszy procesor, mniejszy ekran o ponad cal, mniej pamięci i do tego bateria większa pojemnością od mi 8 lite o 700mAh... No to chyba oczywiste, że będzie dłużej trzymała...
    1 punkt
  12. Karty sim i sieci komórkowe a następnie Ustaw Taryfowy Plan Danych i oznacz powiadomienie o transmisji danych Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka Oczywiście wchodzisz w Ustawienia najpierw... Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  13. Na xda wszystko jest Wytapatalkowane z MI 8 SE
    0 punktów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...