Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10.10.2015 uwzględniając wszystkie działy

  1. Jako, iż dużo użyszkodników ( ) ma problemy z pływającymi oknami (dymkami) np w messengerze postanowiłem zrobić taki oto tutorial w formie screenów: Tyle - od tego momentu powinny wam działać pływające okna.
    1 punkt
  2. Cześć! Przez 2 tygodnie miałem przyjemność (bądź też nie? :>) testować Xiaomi Redmi Note 2, czyli najnowsze dziecko od Xiaomi. Jest to phablet wyposażony między innymi w wydajny procesor, który jest montowany we flagowym modelu (i zarazem dużo droższym) meizu mx5. Ale co z resztą podzespołów? Czy telefon potrafi zaskoczyć czymś innym? Zapraszam do oglądania - kliknij tutaj lub na obrazek https://www.facebook.com/majsterpirzu https://twitter.com/Pirzuu
    1 punkt
  3. Ale o co ci kolego chodzi? Przecież ci wyraźnie napisał. TO TY NAPISAŁEŚ DO NIEGO. A on ci odpisał że jedna przesyłka jest w drodze dostaniesz ją na dniach. A druga zostanie wysłana w najbliższym czasie za 2 3 dni. Albo dostaniesz zwrot vatu. Bo jesteś takim szczęśliwcem. I że wysyłki będą wysyłane losowo. A nie kto pierwszy ten lepszy. Ponieważ jego dostawca spóźnił się z dostawą 7 dni. Brak czytania ze zrozumieniem czy brak angielskiego > translator. Kupiłeś 30.10 czyli w dniu ich święta do 7.10. Nie dostali na razie towaru z powodu świat i jest jw. Co tu się martwić czy wyjaśniać? To ty jesteś sobie winny że kupiłeś w 7 dniowe święta w chinach. Przecież każdy tu to pisał. I każdy miał na aukcji informacje. Dostaniesz telefon koło 15 16 lub 19. Niezależnie czy on wyśle ci nową paczkę czy też zwolnią ci tamtą. ---------------------------------------------------------- Gearbest akurat mi zawsze rzeczy wysyła dobrze Ogólnie lubię ten sklep za punkty i promocje na meila. Dobra jest też strona http://gearbestcoupons.blogspot.com/Gdzie są promocje o których często nie masz info.Zawsze coś wygrzebiesz. Jak do drobnicy idealny. Wysyłają niby jako firma z Holandii a nie z chin. Jedynie drobnym druczkiem masz kraj nadania chiny Natomiast nigdy nic większego nie wysyłałem wiec nie wiem czy to tylko drobnicy się nie tyczy.
    1 punkt
  4. Zdjęcie z LightMoveFeatival z Łodzi. Wysłane z mojego Redmi Note 2
    1 punkt
  5. Dzieki! W takim razie się zdecyduje na niego
    1 punkt
  6. Myślę, że bardzo dobry. Wysłane z Mi4 Lte
    1 punkt
  7. Na 5 telefonów z Gearbest trzy zapytania UC o zawartość paczki. 2x vat zapłacony
    1 punkt
  8. Po prostu xiaomi zaczęło wypuszczać opaski z białymi ledami i symbolicznie większą baterią. Tyle w temacie. Osobiście uważam, że kolorowe są lepsze, bo po kolorze poznaje rodzaj zdarzenia i wiem czy mam biec po telefon czy nie. Na aliexpress już nie ma kolorowych w rozsądnej cenie. Któryś użytkownik ma do sprzedania używaną kolorową za 60 zł.
    1 punkt
  9. Bzdura. Musisz włączyć w obu miejscach i w uprawnieniach i w ustawieniach powiadomień.
    1 punkt
  10. Jeżeli jest to uciążliwe to może warto napisać w dziale "serwis" z zapytaniem czy Acid to naprawi? Z tego co widzę na MiCenter to jeszcze w spisie modeli nie ma Redmi Note 2, ale zapytać zawsze warto . Szkło hartowane "po fakcie", nie wiem czy nie uwydatni ew. pęknięć . Chociaż jeżeli wszystko działa to dałbym sobie spokój z ew. wymianami, chyba że jest to na prawdę upierdliwe . PS: Biedny Redmi Note 2 ;< Kolejna ofiara alkoholu i muzyki! :<
    1 punkt
  11. http://miuipolska.pl/miui-v6/ Szukanie na prawdę nie boli
    1 punkt
  12. Jeżeli masz abo w Play to albo PAP, albo CHAP, oba powinny działać. Na stronie/forum każdego operatora masz informacje o ustawieniach internet APN.
    1 punkt
  13. Nie no na 100% ma LTE Band 1 i 3 z FDD-LTE w obsługiwanych no i masz w telefonie opcje "Preferowanej sieci 4G" więc musi być.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...