Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam właśnie service pack 1, na screenach widziałem j. polski, ale niestety go nie ma Screenshot_2016-05-12-22-58-57_com.android.settings.png

A czy to czasem nie jest tak że MultiRom nie ma polskiego ale już Nik ROM Project XEU jest z polskim ? Opłaca się instalować ten ROM? Pytam bo kupiłem smartwacha i mam problem z bluetooth. Jak stracę zasięg z telefonem i wrócę to nie chce się sam połączyć. Czy problem bluetooth w którymś Romie jest rozwiązany?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że XEU ma polski język. Do teraz jadę na MultiRom-ie i od ponad tygodnia - ani razu nie rozłączyło BT (słuchawka/słuchawki/auto/miband - normlanie wszystko działa). Przymierzam się do sprawdzenia XEU, ale jak coś działa dobrze to lepiej nie ruszać, a brak PL jakoś nie jest dokuczliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 7.2.3.0 SP1 rozłączyło słuchawki stereo kilka razy, ale problem jest mniej uciążliwy i same się łączyły po chwili. AOSP się dynamicznie rozwija - testowałem 1.95, a już jest 2.0 http://www.vafin-dev.ru/aosp_changelog_en.html tylko, że bez MIUI jak bez ręki...

Edytowane przez FioleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może umie wyciągnąć modyfikację bluetooth z romu Nikoz47 do pliku zip żeby można na zwykłego stable wgrać przez TWRP. W zasadzie tylko to mi do szczęścia potrzebne, czyli Mi Band bez ciągłego rozłączania. Konkretnie chodzi o ten rom: http://www.needrom.com/download/nik-rom-project-xeu-7-2-1-0-service-pack-1/

Rozmawiałem z Nikoz47. Niestety już zaprzestał robić romy dla Note 2. Przykra informacja.

Z tego co mi napisał to wprowadził tylko zmiany przy pomocy addint w build.prop oraz framework-res.apk. Jest tutaj ktoś ogarnięty i umie te pliki tak przygotować żeby móc je wgrać jako zip z TWRP do zwykłego stable od Xiaomi.eu albo jakkolwiej inaczej móc je zastosować?

W build.prop jest coś takiego:
 

#BT Fix

ro.bluetooth.request.master=true

ro.bluetooth.remote.autoconnect=true

sys.initd.loop=1

Jak to można z palca zmienić w stable? Apkę framework-res.apk też jakoś da się wyciągnąć z romu i zaaplikować?

Edytowane przez eRd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eRd napisał:

Czy ktoś może umie wyciągnąć modyfikację bluetooth z romu Nikoz47 do pliku zip żeby można na zwykłego stable wgrać przez TWRP. W zasadzie tylko to mi do szczęścia potrzebne, czyli Mi Band bez ciągłego rozłączania. Konkretnie chodzi o ten rom: http://www.needrom.com/download/nik-rom-project-xeu-7-2-1-0-service-pack-1/

Rozmawiałem z Nikoz47. Niestety już zaprzestał robić romy dla Note 2. Przykra informacja.

Z tego co mi napisał to wprowadził tylko zmiany przy pomocy addint w build.prop oraz framework-res.apk. Jest tutaj ktoś ogarnięty i umie te pliki tak przygotować żeby móc je wgrać jako zip z TWRP do zwykłego stable od Xiaomi.eu albo jakkolwiej inaczej móc je zastosować?

W build.prop jest coś takiego:
 


#BT Fix

ro.bluetooth.request.master=true

ro.bluetooth.remote.autoconnect=true

sys.initd.loop=1

Jak to można z palca zmienić w stable? Apkę framework-res.apk też jakoś da się wyciągnąć z romu i zaaplikować?

To by bylo wspaniałe :) dołączam się do prośby !

Tez tylko ten cholerny BT mnie wkurza bo co chwila traci połączenie z MiBand

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam podobne problemy. 

Nie laduje mi zdjec z kontaktow do auta. RN3+skoda radio. 

Rozlacza mi bt i pisze komunikat bledy ze aplikacja udostepniania bt zostala zamknieta. I non stop sie pojawia, łączy i rozlacza i wyswietla ten blad. 

Jak jade na nawi to komunikaty podaje tylko przez bt do auta. Jak mam radio to ich nie slysze. Pomimo ze w mapach googla wylaczylem opcje dzwiek przez bt. 

Porazka. 

Jestem na 7. 3 miui polka 3.3.3 dev cokolwiek to jest... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mp3-10 napisał:

@pejo9 Zainstaluj MIUI Global i problem się rozwiąże. Problem z BT jest tylko na MIUI UE i MIUI Polska...

ok dzieki ci kolego. Teraz kolejne pytania. ktory dokladnie rom bedzie najlepszy. czy jest tam angielski w miare porzadny bo polski rozumiem ze kicha. Czy jest tam sklep play albo czy zainstaluje go z apkmirror. Kolejne czy ten rom ofical jest i czy sa aktualaizacje ota? i ostatnie jak go wgrac bo instrukcja od xiaomi mi nie dziala. na moim aktualnie miui 6.3.3 nie dziala zaden update. taki rom mam ktory dalo sie wgrac bez odblokowanego bootloadera ponoc.

16 godzin temu, mp3-10 napisał:

@pejo9 Zainstaluj MIUI Global i problem się rozwiąże. Problem z BT jest tylko na MIUI UE i MIUI Polska...

i jeszcze najwazniejesz poradz tylko ktory rom global podejdzie pod mojego RN3 MTK bo ja nie ma na snapie tylko na mtk a tam jest MTK offical ale China i Dev a nie Global stad nie wiem ktory? to moze miec znaczenie dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...