Key

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Key

 1. Spróbuj zmniejszyć poziom głośności w telefonie. U mnie przycinało gdy było na max.
 2. Jeśli ten z linków w "pobierz MIUI" to Global, to potwierdzam,od jakiegoś czasu nie mam większych problemów z bluetooth.
 3. Nie miałem świadomości, że te gierki to kopie Nintendo: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Game_%26_Watch_games
 4. Cześć, mam ciekawy kłopot z MMS. Po wysłaniu, miniaturki w wiadomości wyświetlają się poprawnie. Natomiast po kliknięciu w miniaturkę, często na całym ekranie wyświetla się zupełnie inne zdjęcie. Wygląda to tak, jakby gdzieś z cache była pobierana zła informacja o tym, co ma się wyświetlić. Może ktoś się z tym spotkał i wie jak naprawić?
 5. Dokładnie było to mniej więcej w tym okresie, gdy Rosjanie oblegali nasze bazary. Zarabialiśmy z kolegami jako kolędnicy przez całe święta chodząc po domach, grając i śpiewając kolędy. To była moja pierwsza poważna kasa, szalenie poważniejsza niż zbieranie owoców latem. Zaraz po świętach kupiłem sobie wymarzony radziecki powiększalnik do zdjęć i tą grę. Ale ten czas leci, uświadomiłeś mi, jaki jestem stary.
 6. Kurcze, miałem takiego wilka jak ten pierwszy tylko z całym czerwonym plastikiem. Kupiłem za pierwsze zarobione samodzielnie pieniądze.Wydaje mi się nawet, że jeszcze gdzieś powinien być w domu rodzinnym. Ale się pykało, aż palce bolały, a po "przekręceniu" licznika prędkość spadania jajek dostawała takiego kopa, że hej. Dziś przy tym hard mode w FPS to pikuś
 7. Sam sobie odpowiem Utworzyłem kopie lokalną i Google, potem reset do ustawień fabrycznych i przywróciłem z w/w kopii. Na razie nie rejestrowałem tel w Xiaomi. Dioda działa, dane są.
 8. Jak w takim razie zachować dane?
 9. Mam poniekąd podobne wrażenie, ale żeby nie było zbyt wesoło, (bez bluetooth) po tej poprawie czasem chwilowo nic nie słyszę i muszę prosić rozmówcę o powtórzenie zdania. Nie wiem, może to mój operator, ale na innych romach tego nie było.
 10. U mnie też lipa na 7.1.3. Z każdym dniem coraz gorzej
 11. Też tak się cieszyłem z 7.1.3 przez pierwsze dwa dni
 12. OK, opisz wrażenia, względem MIUI gdy już trochę "pokorzystasz".
 13. Wygląda na to, że w każdym, choć pewnie nie wszyscy korzystają.
 14. Chyba pozostanie nam CM. Szkoda by było, bo MIUI sam w sobie jest bardzo fajny. Chyba coś musieli sprzętowo sperniczyć. Artur, jak u Ciebie CM w tym aspekcie?
 15. Dokładnie mam to samo Kolego, muszę resetować BT lub telefon. Czyli nici z radości. Testowaliście może tą nową wersję z piątku?
 16. Jednak po nocy trzeba mu pomagać. Nie wiem, może jest to spowodowane funkcją "ciche godziny", dziś wyłączę i sprawdzę.
 17. Tak, to ta wersja. Ja mam słuchawkę bluetooth i Mi Band. Nie zrywa.
 18. Na razie nadal super. Oczywiście dam znać, jeżeli coś się zmieni.
 19. EU, 7.1.3. Trzeba wgrywać na czysto, przywrócenie z kopii i na nowo sparować. Jeszcze ani razu nie zerwało mi połączenia.
 20. Dzięki Artur, spróbuję jeszcze z ostatnią EU, bo przeraża mnie konfigurowanie wszystkiego na nowo. Jeśli nie pomoże to przejdę na CM.