Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zdarzyło mi się pierwszy raz coś takiego, mianowicie telefon był po prostu wrzący. Ja rozumiem jakby był ciepły czy gorący po sesji grania, ale tym razem to był po prostu parzący palce wrzątek, nie do utrzymania w dłoni. Nie miałem jak sprawdzić temperatury, ale aż bałem się go użytkować. Cała sytuacja miała miejsce po 7 godzinnym ładowaniu w trakcie snu. Ma ktoś jakiś pomysł co mogło być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6752 przy pełnym obciążeniu wyciągnie z 95 stopni, 6795 łatwo się domyśleć. Snap z Mi3 ponad 110, owszem, był bardzo gorący, ale jeszcze w rękach dało się utrzymać.

Ewentualnie coś padło na płycie, zrobiło się zwarcie i grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon leżał normalnie odsłonięty, czy był czymś przykryty? Mi czasami się coś takiego zdarzało z różnymi telefonami, że podczas ładowania w nocy były gorące, jeśli to jednorazowy przypadek, to raczej nie ma czym się przejmować. Jeśli będzie się powtarzać, to trzeba będzie sprawdzić najpierw obciążenie procesora czy coś czasem nie wpływa na niego. Używasz "Godzin ciszy"? Może któraś opcja powoduje problem, niektóre mogą się nie włączyć z powrotem lub obciążać układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Emploia napisał:

Używam przełączania profili i w trakcie nocy przestawia się na oszczędny oraz kładę telefon pod poduszkę, zdarzało się że był ciepły, ale dzisiaj był właśnie wrzący i to mnie przestraszyło. 

No to sam sobie odpowiedziałeś na problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • d3tr0 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...