Skocz do zawartości

Transfer danych, który nie zawsze łączy


renive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Ciekawa przypadłość trafiła mi się jako posiadaczowi Xiaomi Redmi Note 2. Jest ona ze mną od początku użytkowania tego modelu. Chodzi o transmisję danych, która pozwala serfować po necie etc. itp. itd. Otóż nie zawsze chce się włączyć. O tyle jest to dziwniejsze, że nie jest to losowe, czy związane z tym, że jestem w miejscu gdzie dostęp, zasięg czy cokolwiek mogłoby być ograniczone. Po prostu gdy telefon jest dłużej włączony, po upłynięciu paru godzin (nie wiem dokładnie ilu, bo nie mierzyłem) transfer danych nie włącza się. Gdy włączę telefon, wszystko od razu śmiga i jeszcze przez jakiś czas nie ma problemu. Ale niech upłynie przykładowo 5h i transfer już się nie załącza. Muszę wtedy albo wyłączać telefon i włączać, albo przejść w tryb samolotowy i z powrotem w normalny i wtedy znowu działa normalnie i po paru godzinach przestaje. O co chodzi ? Co to za czary mary ?
Pozdrawiam

Edytowane przez renive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2016o08:55, renive napisał:

Stabilny xiaomi.eu 7.0.8.0 nie rozwiązał problemu, po nocy gdy telefon był nieaktywny, transfer nie chciał się włączyć bez jego "restartu" trybem samolotowym.
Ten typ chyba tak ma.

Sprawdz taki myk. Odpal hotspot i wlacz transmisje daych. Jak zalapie to wylacz hotspot. U mnie rozwiazuje problem i wystarczy tak zrobic "raz na dzien".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2016o23:08, valgir napisał:

Sprawdz taki myk. Odpal hotspot i wlacz transmisje daych. Jak zalapie to wylacz hotspot. U mnie rozwiazuje problem i wystarczy tak zrobic "raz na dzien".

Działa. Widzę, że momentami trzeba być istnym zaklinaczem smartphonów by je okiełznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...