Jump to content

renive

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

renive's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Działa. Widzę, że momentami trzeba być istnym zaklinaczem smartphonów by je okiełznać.
 2. Stabilny xiaomi.eu 7.0.8.0 nie rozwiązał problemu, po nocy gdy telefon był nieaktywny, transfer nie chciał się włączyć bez jego "restartu" trybem samolotowym. Ten typ chyba tak ma.
 3. Punkt dostępu był tylko jeden. Instalacja stabilnego 5.12.10 z MIUI Polska, próbuje teraz z xiaomi.eu 7.0.8.0 zobaczymy czy zadziała.
 4. Musiałem chwilę odczekać nim transfer zdecydował się ponownie nie łączyć i niestety włączenie dodatkowo roamingu nie przyniosło efektu.
 5. Witam, Ciekawa przypadłość trafiła mi się jako posiadaczowi Xiaomi Redmi Note 2. Jest ona ze mną od początku użytkowania tego modelu. Chodzi o transmisję danych, która pozwala serfować po necie etc. itp. itd. Otóż nie zawsze chce się włączyć. O tyle jest to dziwniejsze, że nie jest to losowe, czy związane z tym, że jestem w miejscu gdzie dostęp, zasięg czy cokolwiek mogłoby być ograniczone. Po prostu gdy telefon jest dłużej włączony, po upłynięciu paru godzin (nie wiem dokładnie ilu, bo nie mierzyłem) transfer danych nie włącza się. Gdy włączę telefon, wszystko od razu śmiga i jeszcze przez jakiś czas nie ma problemu. Ale niech upłynie przykładowo 5h i transfer już się nie załącza. Muszę wtedy albo wyłączać telefon i włączać, albo przejść w tryb samolotowy i z powrotem w normalny i wtedy znowu działa normalnie i po paru godzinach przestaje. O co chodzi ? Co to za czary mary ? Pozdrawiam
 6. Racja Panowie, pomogło i liczę, że tak zostanie, dziękuję za szybką pomoc.
 7. Witam. Jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 2 od 2 tygodni i zauważyłem coś co mnie zaniepokoiło. Otóż w pewnym momencie przy włączeniu przeglądarki internetowej (nieważne czy systemowej czy firefox czy innej) na pierwszy rzut, w nowym oknie zostaje otwierana podejrzana strona typu: ym.com-24.org.... i komunikat, że system android wykrył zagrożenie i że ściągnij coś tam coś, żeby chronić swojego LG G3. To nie jedyna strona, która się włącza, ale ta jest najczęściej. Żeby nie było nie wchodziłem na żadne strony, które mogłyby zainfekować telefon. Przywróciłem go (4 dni temu) do ustawień fabrycznych i problem ucichł. Do momentu, gdy przed chwilą znowu nagle, sam z siebie wyskoczył. Znowu te podejrzane strony. Wszystko było ok, praktycznie nie wchodziłem nawet na przeglądarkę, jedynie co przed to aplikacja DU Baterry Saver chciała poprawić wydajność baterii, która zbliżała się do poziomu wymagającego podłączenie ładowarki. Czy to może mieć związek z jakimiś samowolnymi działaniami wprowadzonych już systemowo aplikacji. Bo sam już nie mam pojęcia, skąd ten problem? Czy ktoś też miał taką przypadłość ? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...