Mowca

Redmi Note 3 ze Snapdragon`em 808. Pytanie

Recommended Posts

Czy ktos z kolegow porownywal ekran redmi note 3 z mi4c?czy jest to ten sam tylko wiekszy?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

48 minut temu, kedar1333 napisał:

Czy ktos z kolegow porownywal ekran redmi note 3 z mi4c?czy jest to ten sam tylko wiekszy?

Tu masz przykładowy filmik porównawczy co prawda nie jest to porównanie wyświetlaczy ;) ale je możesz sobie porównać klikaj ---> Youtube

Witam mam pytanie:
-gdzie Wy macie tą wersję ze snapem 808? Ja widzę tylko ze snapem 650
-piszecie coś o kodzie na 3% zniżki na spemall - nie mogę nigdzie znaleźć - jaki to kod?

Przecież Snapdragon 650 jest mocniejszy, więc o jakim napalaniu się ty mówisz... Chyba lepiej dostać coś lepszego niż gorszego. Nazwa tematu nie została zmieniona, ot wszystko.

O ile wierzyć coniektórym testom typu:

http://www.techgrapple.com/snapdragon-650-vs-808-vs-mediatek-helio-x10/

Edited by marandos
  • Like 1

I jak tam Panowie wygląda sprawa wysyłki Waszych RN3 ze snapdragonem?? 

Bo zastanawiam się czy zamawiać...

Też czekam niecierpliwie na opinie tych co dostaną telefoniki :), super byłoby ujrzeć jakąś recenzje lub porównanie :).

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy soft od RN3 na mediateku będzie pasował dobrego że snapdragonem?

Chodzi mi o to czy w oczekiwaniu na odblokowanie bootloadera będę mógł wgrac sp flashtoolem soft chyba 7.1.6 z xiaomi.eu

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ze snapem nie ma tak łatwo...

Te urządzenia tylko wyglądają tak samo, ale mają zupełnie inny hardware i soft.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Może komuś się przyda info o RMN3 Pro. Info ze strony speemall tam gdzie zamówiłem mojego. f14f753fd4a7596fdc5be5be2ce0a4d7.jpg

Goldway ma na stocku i już wysyła. Mam nadzieję że mojego wyślę w tym tygodniu. Ciekawe kiedy będzie można się spodziewać miui pl?

Wypalcowane z Redmi Note 3

Dziś dostałem info na e-mail iż mój został wysłany. Sklep spemall.

Mój też już leci, Goldway dzisiaj wysłał kurierem więc będzie pewnie w poniedziałek :)

Wypalcowane z Redmi Note 3

j, angileski jest ale denerwuje mi np chinski sklep i inne chinskie smieci, chcialbym czysty rom najlepiej po polsku, zainstalowalem sklep GP ale dalej przekierowuje do chinskiego, czy ktos z kolegow wie jak ustawic zeby chinski sklep byl nieaktywny??

Ja chcę kupić na fakturę VAT (na firmę), więc jeszcze trochę się naczekam zanim pojawi się gdzieś w sprzedaży w Polsce :-( Przynajmniej do tego czasu będzie już wiadomo wszystko o samej komórce, może wyjaśni się też kwestia customowych romów.

Premiera Mi 5 pewnie też już się zdąży wydarzyć, a zanim dowiedziałem się o wersji Note 3 na Snapdragonie, właśnie ma ten smartfon ostrzyłem sobie zęby...

Panowie

Mam Mi4c, telefon jest super ale bateria jest slaba jak dla mnie. Procenty leca jak......max mam 3godz sot ale przywaznie 2.

Czy bedzie duzy roznica medzy Mi4c i Redmi Note 3 Snapdragon, chodzi mi o baterie?

Czy warto zmienic?

Sory za moj polski ale mieszam z granica :) 

No nikt go nie ma wiec teraz to wrozenie z fusów. Po pierwszych zagranicznych testach wychodzi ze snap jest mniej pradozerny od x10 ,a z tego co widze to te 4 godz SoT spokojnie x10 wyciaga na tej baterii. Oczywiscie jest kilka osob na forum,ktorym trzyma mniej, ale sa i tacy co wykręcają powyzej 6h

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Ja zamówiłem z Geek Note 3 pro jak przyjdzie dam znać. Jak na razie coś mi tam wysłali jakiś power bank  reszta przyjdzie z telefonem jak już dostaną. Będę dawał znać jak mi wyślą już list przewozowy. 

1 godzinę temu, Axan napisał:

Panowie

Mam Mi4c, telefon jest super ale bateria jest slaba jak dla mnie. Procenty leca jak......max mam 3godz sot ale przywaznie 2.

Czy bedzie duzy roznica medzy Mi4c i Redmi Note 3 Snapdragon, chodzi mi o baterie?

Czy warto zmienic?

Sory za moj polski ale mieszam z granica :) 

Chyba masz niesamowicie słaby zasięg w okolicy i coś nie tak z twoim telefonem/systemem. Nie udało mi się jeszcze rozładować baterii w 3 godziny SOT. nawet grając wyciągam więcej. Przy normalnym użytkowaniu bez problemu ponad 5 godzin SOT. Więc na twoim miejscu zainteresował bym się tym co się stało z telefonem, bo naprawdę ma jedną z lepszych baterii.

Edited by senq

Guest
This topic is now closed to further replies.