Skocz do zawartości

Gmail / Synchronizacja


fatis

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w miui są jeszcze jakieś tajne ustawienia dotyczące synchronizacji. Otóż nie mam często synchronizacji gmaila w związku z czym nie widzę na bieżąco nowych wiadomości. 

Dla mnie to powinno działać tak że przychodzi mail i jest informacja o nowy mailu - tu niestety tak nie działa - coś przywisa i nie synchronizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ritzel napisał:

Masz włączoną opcję synchronizacji? Jest na pasku z przełącznikami.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

to oczywiste. Jak wyłącze na chwilę synchro i włącze to informacje o nowych majlach schodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest tak trochę z tym że MIUI gryzie się z usługami google. Głównym problemem może być wolny transfer w tej kwestii. Spróbuj wyłączyć część synchronizacji (tą część usług z których nie korzystasz). Zobacz też czy taka sama sytuacja jest na Wi-Fi i danych pakietowych.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, makovic napisał:

No niestety jest tak trochę z tym że MIUI gryzie się z usługami google. Głównym problemem może być wolny transfer w tej kwestii. Spróbuj wyłączyć część synchronizacji (tą część usług z których nie korzystasz). Zobacz też czy taka sama sytuacja jest na Wi-Fi i danych pakietowych.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

hmm też o tym myślałem żeby powyłączać nie potrzebne usługi synchronizacji googla bo tak na prawdę używam tylko gmail oraz kontaktów. Problem zauważyłem i na danych pakietowych i na wifi. Może problemem nie jest wolny transfer (mam solidne łącze a i w danych jestem pod LTE) a blokowanie czegoś przy dużych ilościach, próbach wielu osobnych wątków tej synchro. 

Tak czy siak dobra rada - zobaczę jak to wygląda i dam cyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że początek problemu to wolny transfer. Z jaką prędkością ściągasz apki z GP?

Ja też mam szybkie łącze lub jestem w zasięgu LTE i czasem po Wi-Fi synchro zdjęć Google to niespełna 70kb.

Było niestety już wcześniej że MIUI jakby obcięło transfer w niektórych ROMach, teraz jest coraz lepiej ale faktycznie synchronizacja dużej ilości danych do chmury Google może być problematyczna.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gmail po ostatniej aktualizacji miuipolska przestał działać i nie mam pomysłu jak to naprawić. Mam komunikat "Nieznany problem z usługami goole play". Ktoś też tak ma i ewentualnie wie jak zrobić żeby gmail działał??

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gmail po ostatniej aktualizacji miuipolska przestał działać i nie mam pomysłu jak to naprawić. Mam komunikat "Nieznany problem z usługami goole play". Ktoś też tak ma i ewentualnie wie jak zrobić żeby gmail działał??

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Próbowałes wyczyścić dane aplikacji?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

 

Ktoś wie jak to naprawić

Pokazuje się za każdym razem kiedy włączę Gmaila 0a23203f76db6b4300c136a1e16c2fe7.jpg

 

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi 4X 2/16

 

 

 

 

Kto przeniosl post? Wątpię czy ma to coś wspólnego z synchronizacja bo maile wyświetlaja się prawidłowo tylko ten błąd się pokazuje

 

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi 4X 2/16

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...