Skocz do zawartości

Problem z BT


szyk60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stałem się posiadaczem Redmi Note 2 Prime. Android 5.0.2 (LRX22G), MIUI 7.0 (Stabilna) 7.00.66.00(LHMCNCI).

Przez pierwsze dni BT działał bezproblemowo ale od wczoraj coś się dzieje niedobrego. Najpierw mogłem wysłać plik ale nie mogłem nić odebrać, dzisiaj nie działa w żadną ze stron, traci połączenie ze sparowanym urządzeniem. Czytałem na forum o problemire z BT. Proszę mi powiedzieć czy te roomy: MIUIPolska_hermes_5.11.19_v7-5.0, MIUIPolska_hermes_5.11.26_v7-5.0 pobrane ze strony miuipolska są aktualniejsze od tego co mam zainstalowane.

Ponadto znalazłem jeszcze coś takiego: miui_HMNote2_V7.0.8.0.LHMCNCI_0fb9cb89be_5.0

Proszę o podpowiedź co z tym BT zrobić aby działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co masz to chińska wersja wielojęzykowa, lepiej się jej pozbyć i zainstalować czysto MIUI Polska 5.11.26.

Ten drugi to zdaje się jest Stable, jeszcze mało popularny bo większość siedzi na wersjach rozwojowych, jest temat o nim kilka postów niżej poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, szyk60 napisał:

Witam.

Stałem się posiadaczem Redmi Note 2 Prime. Android 5.0.2 (LRX22G), MIUI 7.0 (Stabilna) 7.00.66.00(LHMCNCI).

Przez pierwsze dni BT działał bezproblemowo ale od wczoraj coś się dzieje niedobrego. Najpierw mogłem wysłać plik ale nie mogłem nić odebrać, dzisiaj nie działa w żadną ze stron, traci połączenie ze sparowanym urządzeniem. Czytałem na forum o problemire z BT. Proszę mi powiedzieć czy te roomy: MIUIPolska_hermes_5.11.19_v7-5.0, MIUIPolska_hermes_5.11.26_v7-5.0 pobrane ze strony miuipolska są aktualniejsze od tego co mam zainstalowane.

Ponadto znalazłem jeszcze coś takiego: miui_HMNote2_V7.0.8.0.LHMCNCI_0fb9cb89be_5.0

Proszę o podpowiedź co z tym BT zrobić aby działał.

Instaluj to https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880

I po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest problemem.

W telefonie mam zainstalowane MIUI 7.0 (Stabilna) 7.00.66.00(LHMCNCI) jest to jak napis twierdzi   MIUI POLSKA wersja stabilna.

Na potwierdzenie Scren:

Wracając do BT to zastanawia mnie jedno, nie wiem gdzie mam to wyłączyć ale traktuje każdy sparowany inny telefon jako źródło dostępu do internetu i nie można tego odznaczyć.

Takie ustawienie pozwala wysyłać pliki ale nie pozwala odbierać ( tak sądzę ) w telefonie docelowym mam tą funkcje nieaktywną a w Redmi tego wyłączyć nie mogę.

Na potwierdzenie scren:

Screenshot_2015-12-02-18-14-07.png

Screenshot_2015-12-02-18-41-21.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...