szyk60

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szyk60

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedMi Note 2 Prine

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaczyna to być coraz bardziej skomplikowane. Przy poprzedniej aktualizacji też miałem ten problem ale porada była inna. Nie pamiętam jak to trzeba przeprowadzić. Jaką wersję tego Magiska mam wgrać.
 2. Witam. Proszę o przypomnienie jak przywrócić roota po aktualizacji systemu. Telefon to zabytek RedMi Note2 ale jeszcze działa. Przed aktualizacją systemu miałem roota teraz nie.
 3. szyk60

  Problem z Rootem

  Witam. Swego czasu po zakupieniu RedMi Note 2 przeszedłem proces zmiany oprogramowania do MIUI Polska_hermes_5.12.31 - posiadałem opcje ROOT aktywny. Dzisiaj Uaktualniłem z pliku zip oprogramowanie do wersji xiaomi.eu_multi_HMNote2_7.11.23. No i niby root jest włączony w Panelu sterowania/bezpieczeństwo/opcje ustawień systemu ale program potrzebujący roota krzyczy, że go nie ma. Root Check pokazuje brak roota. Jak mu wgrać ponownie Roota.
 4. Już jest OK. Zainstalowałem ostatnią aktualizację.
 5. Witam. Właśnie w moim Redmi Note 2 Prime rocznik 2015 Android 5.0.2 MIUI 7 Metoda 2: Flashify ( inne nie działały ) opisaną na tym forum http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ wgrałem oprogramowanie MIUIPolska_hermes_5.12.17_v7-5.0.zip. pobrane z tego forum. Wszystko niby poszło OK. Telefon uruchomił się. Po wpisaniu PINU karty sim uruchomił się samouczek MIUI POLSKA. Dotarłem do momentu Wpisz się na konto Xiaomi, wybieram opcję POMIŃ KROK. Zatwierdzam informację POMIŃ przez OK i otrzymuję komunikat " Niestety, aplikacja Chmura została zatrzymana.... Aplikacja zakończyła działanie w nieprawidłowy sposób. i mam do wyboru Anuluj lub Zgłoś. Wybieram ANULUJ i samouczek MIUI wraca do WPISZ SIĘ NA KONTO XIAOMI. Robię POMIŃ, ZGŁOŚ i ponownie znajduję się w momencie WPISZ SIĘ ... XIAOMI. Pomocy. Jak rozwiązać problem. Opcja z założeniem konta XIAOMI kończy się tym sam problemem.
 6. szyk60

  Problem z BT

  Problem jest problemem. W telefonie mam zainstalowane MIUI 7.0 (Stabilna) 7.00.66.00(LHMCNCI) jest to jak napis twierdzi MIUI POLSKA wersja stabilna. Na potwierdzenie Scren: Wracając do BT to zastanawia mnie jedno, nie wiem gdzie mam to wyłączyć ale traktuje każdy sparowany inny telefon jako źródło dostępu do internetu i nie można tego odznaczyć. Takie ustawienie pozwala wysyłać pliki ale nie pozwala odbierać ( tak sądzę ) w telefonie docelowym mam tą funkcje nieaktywną a w Redmi tego wyłączyć nie mogę. Na potwierdzenie scren:
 7. szyk60

  Problem z BT

  Witam. Stałem się posiadaczem Redmi Note 2 Prime. Android 5.0.2 (LRX22G), MIUI 7.0 (Stabilna) 7.00.66.00(LHMCNCI). Przez pierwsze dni BT działał bezproblemowo ale od wczoraj coś się dzieje niedobrego. Najpierw mogłem wysłać plik ale nie mogłem nić odebrać, dzisiaj nie działa w żadną ze stron, traci połączenie ze sparowanym urządzeniem. Czytałem na forum o problemire z BT. Proszę mi powiedzieć czy te roomy: MIUIPolska_hermes_5.11.19_v7-5.0, MIUIPolska_hermes_5.11.26_v7-5.0 pobrane ze strony miuipolska są aktualniejsze od tego co mam zainstalowane. Ponadto znalazłem jeszcze coś takiego: miui_HMNote2_V7.0.8.0.LHMCNCI_0fb9cb89be_5.0 Proszę o podpowiedź co z tym BT zrobić aby działał.