hanibalwks

Polecana wersja MIUI

Recommended Posts

Witam.

Posiadam od niedawna Mi3. Bawiąć się telefonem usunąłem aplikacje do sms. Chciałbym sflashowac od nowa telefon. 

Jaką wersję MIUI polecacie? Wolałbym raczej MIUI 6 . Proszę o link, szukalem ale nie znalazlem.

Wgraj tą wersję MIUI6 z której byłeś zadowolony... to dosyć indywidualna sprawa, temat był wałkowany wiele razy i każdy polecał inną wersję.

A jak skasowałeś plik to powiedz jaką wersję potrzebujesz, pewnie ktoś ci udostępni ;)

Ja mam wszystkie wersje rozwojowe począwszy od 5.5.22 jak coś konkretnego chcesz...

Wgraj tą wersję MIUI6 z której byłeś zadowolony... to dosyć indywidualna sprawa, temat był wałkowany wiele razy i każdy polecał inną wersję.

A jak skasowałeś plik to powiedz jaką wersję potrzebujesz, pewnie ktoś ci udostępni ;)

Ja mam wszystkie wersje rozwojowe począwszy od 5.5.22 jak coś konkretnego chcesz...

W tej chwili mam Mi3 z wersją stabilną MIUI v6 5.5.8. i nie mam żadnych problemów. Czy warto "zaryzykować" i uaktualnić do wersji stabilnej v7 5.9.24 ?

Moja kobieta ma najnowsze MIUI w Mi3 i na nic nie narzeka :)

Dzwoni, NET jest, wszystko płynnie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Panowie, skąd pobrać polecaną przez wszystkich 5.11.5? Gdzie znajdę coś takiego jak archiwum? Albo może ktoś z Was ma ową wersję gdzieś w chmurze?

Guest
This topic is now closed to further replies.