Jump to content

maslako

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About maslako

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 10/27/1977

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kórnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC, Mi3W

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. Wersja ROM: 4.8.22 Tel. MI3 Na moim telefonie udało się rozwiązać ten problem (błąd 490): Uruchomić Pobrane->Ustawienia i wyłączyć Szybkie Pobieranie (ten manager pobierania xunlei najprawdopodobniej powoduje błędy). Po tym zabiegu aktualizacja oczekujących apek przebiegła bez problemu (wykonane na połączeniu WiFi).
 2. Brutalna metoda. Moim zdaniem warto poszukać serwisu (naprawa laptopów itp.), który posiada stację lutowniczą na podczerwień, wtedy można poprawnie wylutować osłonę slotu. Dla własnego bezpieczeństwa można samemu rozebrać słuchawkę, jeżeli obawiamy się o "jakość" tego zabiegu i dostarczyć tylko płytkę do rozlutowania i zamontowania pinów.
 3. W innym temacie (Polecana wersja MIUI) podałem Ci linka do mojego google drive z wersją 5.11.5 cancro
 4. No fakt, ja korzystam z bardzo starego romu 4.8.22 i tam dostęp do modyfikacji motywów jest dostępny według mojego wskazania. W nowszych romach może być to "utrudnione" lub niedostępne. Na europejskim forum podano np. taką metodę: "-Please switch off your data connection-Go to settings/apps/all-select theme app and clear data-close all-open theme app without data connection-Your customize button restored... " może zadziała, chociaż 5.5.15 jest z połowy maja 2015, a powyższa metoda związana jest z późniejszym(i) wydaniem.
 5. Wchodzisz w Motywy=>Kategorie i na spodzie strony powinien być przycisk Własne.
 6. Telefon był zakupiony na przełomie kwietnia/maja zeszłego roku z IbuyGou.com, więc oficjalnego sklepu. Ładowarki 1A to był standard ,natomiast 2A były trudno dostępne i za dopłatą, a QC 2.0 nieistniały (stockowe Xiaomi), także żaden chińczyk nie zamienił towaru, takie były realia. Ładowarka 1A nie padła, tylko zaczęła powodować błędy działania dotyku. Od 3 miesięcy działa 24/7 zasilając dysk 2,5". Nokia E72 miała ładowarkę z kablem z tzw. "cieńkim bolcem" 5V 0,8A więc nie ma jak podłączyć (kabel usb służył do przesyłu danych i w ograniczonym zakresie do ładowania). Napisałem, że niepodr
 7. Odnośnie pytania o ładowarkę Nillkin 2A, to przedstawię swoją sytuację. Posiadany tel MI3 (ponoć obsługuje QC 2.0) otrzymałem z konwencjonalną ładowarką 5V 1A Xiaomi (teraz z powodzeniem zasila kieszeń na dysk 2,5''), więc czas ładowania przekraczał 3,5 h. Nie pamiętam wartości napięć wskazywanych przez program Ampere, ale prąd w szczytowej wartości dochodził do ok. 0,9 A na stockowym kablu. Niestety po niecałym roku, podczas ładowania dotyk zaczął "wariować", więc przyszedł czas na zmianę ładowarki. Czytając forumowe posty postanowiłem zakupić wskazanego Nillkin'a 2A oraz płaski kabelek
 8. Na chomikuj.pl można znaleźć sporo wersji MIUI V5 cancro
 9. Można wyłączyć sprawdzanie pisowni w "Ustawienia->Język" i wtedy załączony słownik do klawiatury nie jest wykorzystywany. Ewentualnie, jeżeli sprawa dotyczy kilku, najczęściej używanych wyrazów, można po wpisaniu danego wyrazu (gdy zostanie podkreślony) kliknąć na niego i dodać do słownika, co skutkować będzie brakiem podkreśleń w przyszłości.
 10. Zgadza się. Używając tych samych akcesoriów, przy rozładowanej baterii (ok. 7-9%) prąd ładowania wynosi w szczycie nawet 1370 mA (napięcie ok. 3,55-3,60 V), ale jak stopień naładowania baterii osiągnie blisko 100% to prąd osiąga wartość ok. 150mA (napięcie 4,40-4,45 V). Wartości na podstawie wskazań "Ampere". Innymi słowy, największą korzyść z ładowarki 2A mamy wtedy, gdy chcemy podładować baterię.
 11. To fakt, akcesoria Nillkin'a kupiłem dzięki temu wątkowi. Przez rok używałem oryginalnej ładowarki i kabla (tel kupiony na ibuygou.com), ale z biegiem czasu wady zestawu ładującego zaczęły się pogłębiać, więc nadeszła pora na zmianę i uznaję, że wydatek się opłacał. Może sam przewód to tylko dopełnienie do zestawu (potestuję dłużej, ale na razie, po krótkim porównaniu nie odczuwam różnicy pomiędzy oryginalnym Xiaomi, a Nillkin'em), to sprawna ładowarka jest istotnym elementem, na którym warto się skupić.
 12. Ładowarka i kabel Nillkin kupione na Allegro. Dzisiaj przyszły przesyłki. Jest znaczna poprawa względem pierwotnego adaptera. W końcu dotyk zaczął działać poprawnie (na stockowej ładowarce zachowywał się różnie) i bateria doładowuje się poprawnie do 100% (na stocku od 97-100% wartości zmieniały się w obie strony).
×
×
 • Create New...