Jump to content

greg43

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About greg43

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

492 profile views
 1. Mam Mi3 64GB i Android 4.4.4. i MIUI 7 (5.9.24) i mam trzy pytania: 1. Jak rozumiem, nie powinienem teraz pobierać żadnych aktualizacji MIUI, chyba że "wejdę" na Androida 6, zgodnie z podaną przez Acida instrukcją (czy można to zrobić bezpośrednio z tej 4.4.4?) 2. Jak na razie wolałbym jednak zainstalować Androida 5.1 - czy jest gdzieś opis jak to zrobić krok po kroku? 3. A może zostawić wszystko tak jak jest, bo wszystko działa a bateria też trzyma ( ale wówczas koniec z aktualizacjami)?
 2. Witam

  Mam Mi3 64GB i Android 4.4.4. i MIUI 7  (5.9.24) i mam trzy pytania:

  1. Jak rozumiem, nie powinienem teraz pobierać żadnych aktualizacji, chyba że "wejdę" na Androida 6 (zgodnie z podaną przez Acida instrukcją- czy można to zrobić z tej 4.4.4?)

  2. Jak na razie wolałbym jednak zainstalować Androida 5.1 - czy jest gdzieś opis jak to zrobić krok po kroku?

  3. A może zostawić wszystko tak jak jest, bo wszystko działa a bateria też trzyma ( ale wówczas koniec z aktualizacjami)?

 3. Witam.

  Dzięki za podpowiedź odnośnie wersji MIUI 7, ale mnie bardziej chodziło o Androida 5, bo na razie mam 4.4.4, no i nie wiem jak wskoczyć na tą piątkę. Masz może jakąś radę jak to zrobić?   

 4. Mam tak samo tj. Android 4.4.4 ale z MIUI 7 (5.9.24) - czy jest mozliwość i jak to zrobić, aby zainstalować Androida 5.1 (6 na razie nie chcę, bo chcę poczekać jak to będzie działało)?
 5. W tej chwili mam Mi3 z wersją stabilną MIUI v6 5.5.8. i nie mam żadnych problemów. Czy warto "zaryzykować" i uaktualnić do wersji stabilnej v7 5.9.24 ?
 6. Dzięki za odpowiedź. No i najważniejsze, że zaczęło działać Chyba rzeczywiście jakiś przełącznik musiał być nieaktywny. Myślę, że chodzi o ten gest z lewa na prawo w Viper, gdzie musiałem mieć coś innego niż słuchawki. Teraz wszystko jest aktywne i zmiana parametrów przekłada się na dźwięk w słuchawkach. Ustawiłem Vipera tak jak mi podałeś, ale jest tu tego tak dużo, że trzeba to najpierw ogarnąć i wypróbować. Mam jeszcze parę pytań, ale to po eksperymentach z Viperem. Dzięki jeszcze raz.
 7. niestety, to niczego nie zmienia i dalej wszelkie nastawy dźwięku nie przenoszą się na słuchawki
 8. Po włożeniu słuchawek piston v2, nie ma żadnej reakcji na jakiekolwiek ustawianie parametrów dźwięku, czy to przy wyborze zestawu słuchawkowego czy też funkcji Vipera - po prostu jest jeden dźwięk i nie można niczego ustawić/zmienić. Mi3 MIUI 5.5.8. Można coś z tym zrobić?
 9. Pytanie: jaka wersja MIUI najlepiej chodzi na Redmi 2 2GB? tzn. jaką zainstalować na nowym fonie kupionym z xfs?
 10. Jak zrobić, żeby aktualizacja pogody następowała częściej i czy na widżecie, poniżej nazwy miejscowości może się wyświetlać aktualna temperatura, a nie przez cały dzień ciągle to samo np. 16o/8o
 11. dodam, że teraz ten "account verification" ma nieaktywne okienka i tego kodu też nie mogę uzyskać Eru - dzięki za odpowiedź - oczywiście odhaczałem ten dynamic password i nic
 12. Jak podam ten kod to wszystko się otwiera i działa. Ale przecież taki jest sens tej chmury, żeby dostać się do niej bez telefonu przy sobie.
 13. No tak, ale sms przychodzi na telefon. Jeśli więc go zgubiłeś/zniszczyłeś to jak się dostać do chmury, żeby próbować go zlokalizować?
 14. Po zalogowaniu na i.mi.com strona żąda kodu weryfikacyjnego, który wysyłany jest SMSem na telefon. Bez tego nie mogę otworzyć niczego co jest zapisane w chmurze (kłódki jak na screenie). Jak to naprawić?
 15. gdzie znajdę tryb makro w Mi3, bo w opcjach aparatu go nie ma
×
×
 • Create New...