didntdoit Opublikowano 11 Sierpnia 2024 Opublikowano 11 Sierpnia 2024 Witajcie, długo nie aktualizowalem telefonu (Xiaomi 11T pro), od kiedy go kupiłem, ale jak to zrobiłem to do wersji Miui 14. Zaczęły mi się pierwsze problemy z telefonem, a od niedawna problemy z Messengerem, mimo aktualnej wersji, nie wczytują mi się wiadomości i muszę wyłączać i włączać, a i tak nie mogę przewijać czatów ani grupowych.. Postanowiłem dziś zaktualizować i wskoczyła wersja Hyper OS i zaczęło się Wszystkie aplikacje lagują, telefon wyraźnie się zawiesza, jasność ekranu przeskakuje z niesamowicie przyciemnionej do jasnej i z powrotem znikąd przyciemnia się (w opcjach automatyczna jasność jest wyłączona!), co gorsza, tapeta ekranu głównego jest bardzo jaskrawa i zlewa się z ikonami, kiedyś była bardziej przyciemniona, a kolorystyka ekranu jest bardzo dziwna i przejaskrawiona, do tego telefon się przegrzewa... Oczywiście problem messengera się nie naprawił a doszły kolejne... Co mogę zrobić, jak wrócić do starszych wersji android? Aktualizacje psują całkiem dobry telefon i potem nie dziwię się sobie, jak tak długo potrafię nie aktualizować systemu, po co sobie robić dodatkowe problemy i błędy jak ich nie ma...
FromWP Opublikowano 11 Sierpnia 2024 Opublikowano 11 Sierpnia 2024 Reset do ustawień fabrycznych powinien pomóc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się