Skocz do zawartości

didntdoit

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez didntdoit

  1. Witajcie, długo nie aktualizowalem telefonu (Xiaomi 11T pro), od kiedy go kupiłem, ale jak to zrobiłem to do wersji Miui 14. Zaczęły mi się pierwsze problemy z telefonem, a od niedawna problemy z Messengerem, mimo aktualnej wersji, nie wczytują mi się wiadomości i muszę wyłączać i włączać, a i tak nie mogę przewijać czatów ani grupowych.. Postanowiłem dziś zaktualizować i wskoczyła wersja Hyper OS i zaczęło się Wszystkie aplikacje lagują, telefon wyraźnie się zawiesza, jasność ekranu przeskakuje z niesamowicie przyciemnionej do jasnej i z powrotem znikąd przyciemnia się (w opcjach automatyczna jasność jest wyłączona!), co gorsza, tapeta ekranu głównego jest bardzo jaskrawa i zlewa się z ikonami, kiedyś była bardziej przyciemniona, a kolorystyka ekranu jest bardzo dziwna i przejaskrawiona, do tego telefon się przegrzewa... Oczywiście problem messengera się nie naprawił a doszły kolejne... Co mogę zrobić, jak wrócić do starszych wersji android? Aktualizacje psują całkiem dobry telefon i potem nie dziwię się sobie, jak tak długo potrafię nie aktualizować systemu, po co sobie robić dodatkowe problemy i błędy jak ich nie ma...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...