• 0
Sign in to follow this  
JacekW

mi3 czy redmi 2 pro ?

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mi3 ostatecznie nadaje się do grania i nawigacji, w całej reszcie nie zachwyca. RN2 nie miałem, ale z pewnością robi lepsze wrażenie. 

• 0

Mi3 ostatecznie nadaje się do grania i nawigacji, w całej reszcie nie zachwyca. RN2 nie miałem, ale z pewnością robi lepsze wrażenie. 

Poza nawigacją i graniem dodaj jeszcze świetną szybkość działania, super wykonanie i baterię która u mnie wytrzymała 9.5 dnia...

• 0

Nie dodam bo chodzi wolniej. Może to kwestia miui. Wykonanie jest przeciętne z minusami. Bateria normalna jak w innych telefonach w tych wymiarach.

• 0

Mam mi3, kolega redmi 2, 2gb.

Ja bym się nie zamienił.

Flagowiec, to flagowiec.

Edited by raf7705

• 0

Nie dodam bo chodzi wolniej. Może to kwestia miui. Wykonanie jest przeciętne z minusami. Bateria normalna jak w innych telefonach w tych wymiarach.

To chyba tobie chodzi wolniej albo masz opaskę na oczach :D. Według mnie Mitrójka jest wykonana jak flagowiec a nie z taniego plastiku jak note, a kształty i grubość odpowiadają mi bardziej niż w Mi4. Note pod tym względem to średniak i możecie się jarać rdzeniami, srami i innymi nowościami ale jeszcze Mi3 nie przeskoczy.

Edited by redkontakt
  • Like 2

• 0

Jeżeli Mi3 jest wykonane przeciętnie z minusami, to cenzuralnie nie da się określić jakości takiego S5 :)

Brać Mi3 i się nie zastanawiać, różnica w cenie mała, a w działaniu i jakości ogromna.

Edited by MasaMasen

• 0

Ale mam mętlik co kupić masakra, dziś/jutro chciałbym podjąć decyzje, moze w tym czasie ktos jeszcze cos napisze ciekawego. (Mi3 vs Note 2 Prime)

Edited by Wojtkson

• 0

Ok ostatnie pytanie. Jakiego androida teraz oficjalnie ma Mi3 ? Dalej 4.2 ? Bo do Xiaomi Miband potrebny co najmniej 4.4 ? I bluetooth 4.0 ?

• 0

Z tych dwóch brałbym już redmi bo na tym mi3 trochę się zawiodłem, a redmi to już może być konkretny sprzęt pokroju jy-s3.

A zastanawiałeś się nad inną marką?

Np. gionee elife e7.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this