Jump to content

Redmi Note WCDMA wyświetlacz

rataj
 Share

Recommended Posts

Witajcie, mam problem z moim telefonem: Xiaomi Redmi Note 3G WCDMA. Podczas normalnego użytkowania po 7 miesiącach gdzieś na ekranie pojawiły mi się zielone kropeczki, malutkie ale jest ich gęsto, szczególnie są widoczne przy ciemnych obrazach. Obstawiam że LCD odmawia posłuszeństwa niestety bo naciskając w to miejsce ilość ich sie zwiększa a puszczając - powracają do 'standardowego' rozmiaru.

Szkoda mi telefon sprzedawać za bezcen bo w zupełności mi wystarcza także: jaki byłby koszt wymiany lcd i gdzie to najlepiej zrobić? Telefon ma niecały rok (kupiony w listopadzie 2014 ale niestety strona smartandroid.pl poleciała w .... i nie ma z nimi kontaktu) Jak to najlepiej i najtaniej załatwić?

Zamawiałeś już coś z tej strony? Ile się czeka na przesyłkę? Wymienić sobie sam wymienię, tyle że..czy lcd za 30 baksów to oryginał? http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=2563Nie potrzebuję lepszego telefonu a nie chce mi się znowu 1k+ wydawać na coś mocniejszego. Jakiś serwis z allegro życzy sobie 300zł za sam panel.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...